gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Turkcell'den Samsung Galaxy S3 Kampanyası ve Ürün Fiyatı Buyrun

Konu, 'Cep Market' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Samsung Galaxy S3 Fiyat Turkcell
    Galaxy S3 Turkcell Fiyatı Ne Kadar

Sevgili melekler, daha önce temmuz ayı fiyatları hakkında bilgi verdiğimiz Samsung Galaxy S3 cep telefonları uygun ödeme şartlarıyla Turkcell'de satışta. Biz de bu sayfamızda Galaxy S3 Turkcell Fiyatı Ne Kadar merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Samsung Galaxy S3 Fiyat Turkcell bilgileri sizlerle paylaşıyoruz...

Samsung Galaxy S3 çıktığndan beri satış rekorları kırıyor. Bu nedenle GSM firmaları bu satış trendini kendi lehlerinde değerlendirmek istiyorlar. Türkcell faturalı hat sahipleri için ayda 98,99 TL/24 Ay fatura tutarlarına dahil edilerek satılıyor.

Turkcell'den Samsung Galaxy S3 Kampanyası ve Ürün Fiyatı Buyrun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Samsung Galaxy Note özellikleri ve fiyatı lazım

Samsung Galaxy Note özellikleri ve fiyatı lazım

Samsung galaxy note telefonun performansının yapıldığı söyleniyor. Bu telefon ne zaman çıkıyor arkadaşlarım ve özellikleri ile fiyatı hakkında bilgiyi nereden alabilir yada nereden ulaşabilirim?
  2. Samsung Galaxy S3 Sar Değeri fiyatı ne kadar

Samsung Galaxy S3 Sar Değeri fiyatı ne kadar

Kızlar sizden daha önce Samsung Galaxy S3 hakkında bilgi istemiştim ve ayrıca bir de Samsung Galaxy S3 özelliklerini de sormuştum. Şimdi ise sizden Samsung Galaxy S3 Sar Değeri hakkında yani Samsung Galaxy S3 fiyatı hakkında bilgi rica ediyorum.
  3. Samsung Galaxy S3 Cep Telefonunun Piyasada ki Satış Fiyatı

Samsung Galaxy S3 Cep Telefonunun Piyasada ki Satış Fiyatı

Samsung Galaxy S3 Fiyatı Samsung Galaxy S3 Değeri Sevgili melekler, hızına bir türlü yetişilmeyen cep telefonu teknolojisi kolaylıkların yanında hatalarıyla da gündeme gelebiliyor. Bir önce ki yazımıza hatalarından bahsettiğimizi Samsung Galaxy S3 fiyatı ile ilgili bilgiler vereceğiz sizlere.. :) Samsung yeni ürünü Galaxy S 3 ile Akıllı Telefonlar dünyasında ki Galaxy akımına bir...
  4. Samsung Galaxy S3 Aksesuarları Neler

Samsung Galaxy S3 Aksesuarları Neler

KIzlar sizden Samsung Galaxy S3 Aksesuarları hakkında bilgi ya da mümkünse bir kaç Samsung Galaxy S3 Aksesuarları modelleri istiyorum. Şimdiden Samsung Galaxy S3 Aksesuarları modelleri için çok tşk ederim.
  5. Samsung galaxy s3 mini cep telefonu vodafone kampanyasında ki fiyatı

Samsung galaxy s3 mini cep telefonu vodafone kampanyasında ki fiyatı

Merhabalar. Samsung Galaxy s3 mini çok hoşuma gidiyor. Alam kistiyorum ama fiyatlarını merak ediyorum.Bir de vodafoneda kampanyadaymış sanırım, ne kadar bilgi var mı sitenizde ?

Sayfayı Paylaş