gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

turkcellden yurtdışını nasıl ararım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yurtdışındaki arkadaşımı turkcell hattımla aramak istiyorum.Bunu nasıl yapabilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Türkiye'den yurt dışındaki bir numarayı ararken sırayla; Bulunduğu ülke uluslararası çıkış kodu Aranılan ülke kodu Aradığı şebeke kodu Numarayı tuşlayarak arama yapabilirsiniz.Almanya'daki D2 şebekesi abonesini ararken, 00 49 172 xxx xx xx şeklinde tuşlanır.

Aranılan kişi yurt dışında kullanımda olan bir Turkcell müşterisi ise sadece GSM numarasının tuşlanması yeterlidir.

Yurt dışındayken diğer ülkelere yapılan aramalarda, bulunduğunuz ülke uluslararası çıkış kodu-aradığınız ülke kodu-aradığınız şebeke kodu-numara tuşlanarak yapılabilirsiniz.Yurt dışında bulunduğu ülkedeki operatörün kullanıcısını ararken, sadece GSM numarasını tuşlaması yeterlidir.

turkcellden yurtdışını nasıl ararım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kararan fayansların ararları nasıl temizlenir

Kararan fayansların ararları nasıl temizlenir

Fayanslar nasıl temizlenir fayanslar nasıl parlar.Melekler bi çok ev hanımının sorunu belkide fayansların aralarının temizliği ayrıca çok kötü görünürler öyle siyah siyah bakalım fayans aralarını temizlemek için neler yapabilirmişiz Hanımların bir numaralı dertlerinden birisidir.Aslında en can sıkıntısı olan konudur.Deterjan kullanmak geçici bir çözüm gibi görünse de kısa süre sonra...
  2. Turkcell Borç Sorgulama Nasıl Yapılır

Turkcell Borç Sorgulama Nasıl Yapılır

Turkcell Borç Sorgulama Turkcell Borç Sorgulama Nasıl Yapılır Hattı Turkcell olan Melek'lerimiz ve Turkcell hat kullanan tüm misafirlerimiz, bu sayfamızda sizlere Turkcell borç sorgulama hakkında yardımcı oluyor ve borcunuzu öğrenmek için BURAYA TIKLAMANIZI öneriyoruz arkadaşlarım :)
  3. Haftalık Sms Turkcell Nasıl Yapılır

Haftalık Sms Turkcell Nasıl Yapılır

Haftalık Sms Turkcell Nasıl Yapılır lütfen çok acil yardım edin bilgi verin:S
  4. Turkcellden Toplu Sms Nasıl Gönderilir ?

Turkcellden Toplu Sms Nasıl Gönderilir ?

Turkcell hattı kullanıyorum ve toplu sms yollamak istiyorum ama acemiyim nasıl yapabilirim, teşekkür ediyorum arkadaşlar.
  5. Turkcellde Arama Engelleme Nasıl Yapılıyor?

Turkcellde Arama Engelleme Nasıl Yapılıyor?

Bu konu, Turkcellde Arama Engelleme Nasıl Yapılıyor konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bazen kimse tarafından rahatsız edilmemeyi isteriz, ya da bir süre cep telefonuna cevap vermek istemeyiz, bu durumlarda gelen aramaları engelleyebiliriz. Eğer Turkcell hattı kullanıyorsanız yapmanız gerekn gayet kolay. Bu işlemiş yaparak gelen tüm aramaları engelleyebilir, ancak siz...

Sayfayı Paylaş