gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Türkiş titanik =)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

kim çarptı lan gemiyi. -ya abi selim artistlik yapcam diye çarptı, çok yakın girdi buzdağlarına,üf ya. -allah belanızı versin sizin,iki dakika aşşağıya indik,batırıdınz caanım gemiyi

-ahhada çarptın
    -yok bir şey azıcık sürttü yandan, sanayi de pasta atarlar geçer.
    kaptan gemi batıyor napıcaz
    -oğlum önce kadınlar ve çocuklar
    -abi boşver ben 2 flika ayarladım birinde sen birinde ben arazi olucaz
    -o filikalar 60 kişi alıyor
    -olsun abi rahat rahat gideriz mehtaba karşı
    -bide ufak açarız
    ________
    valla nasıl oldu bilmiyorum, ordan birden bir buzdağı çıktı, ortadan girdi. ben kendi yolumda ilerliyordum.
    -tamam abi sakin ol, su getirin, ne bakıyorsunuz lan, dağılın işte, çarpmış adam olmuş bitmiş.
    -nerden geldi nasıl geldi allah allah.
    -tamam abi sakin, fazla zarar yok zaten, iki çizik var.
    -onca yıllık kaptanım, allah allah, nerden çıktı...
    ______________________________ ______________
    abi ne yapıyorsun?
    -buzdağı var.
    -niye selektör yapıyorsun buzdağına.
    -o cibiliyetsiz çekilsin.
    -abi manyak mısın? hadi abilik sende kalsın, kır yana biraz.
    -olmaz lan, selektöre devam.

Türkiş titanik =) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Titaniğin sırrı

Titaniğin sırrı

titanic müziğini kim söylüyor titanikten kurtulanlar titaniği söyleyen kadın titanik müziğini kim söylüyor titanic müziği Tüm zamanların en ünlü gemisi Titanik, herkes tarafından bir deniz faciası nedeniyle tanınır oysa dev yolcu gemisinin ardında inanılmaz bir gizem saklı. Tüm zamanların en ünlü gemisi Titanik, herkes tarafından bir deniz faciası nedeniyle tanınır oysa dev yolcu gemisinin...
  2. Titanik

Titanik

bi ba$ yapit öLümsüz bir a$kın ya$andıgı gEmi...
  3. Titanik afişleri

Titanik afişleri

titanik afiş titanik afişi titanic afiş
  4. Titanik Gerçeği

Titanik Gerçeği

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Türkişi Gangnam Style :D:D

Türkişi Gangnam Style :D:D

Bu konu; Türk işi gangnam style hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bugünlerde izlenme rekorları kıran Gangnam Style şarkısı ve dünyada ki yankılarını şöyle bir araştırmak istedim sizler için :D:D Önce sabah haberlerinde izlediğim Turgutreis Belediye Başkanının oğlunun düğünü için çektirdiği klip, ardından Hayrettin'in Mangal Style klibi derken bu kez de esprili bir...

Sayfayı Paylaş