gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Türkişi Gangnam Style :D:D

Konu, 'Komik Resimler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Türk işi gangnam style hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, bugünlerde izlenme rekorları kıran Gangnam Style şarkısı ve dünyada ki yankılarını şöyle bir araştırmak istedim sizler için :D:D Önce sabah haberlerinde izlediğim Turgutreis Belediye Başkanının oğlunun düğünü için çektirdiği klip, ardından Hayrettin'in Mangal Style klibi derken bu kez de esprili bir vatandaşımızın düğünlerde çekilmiş ilginç göbek havaları ile oluşturduğu ''Türkiş Gangnam Style'' klibine rastladım. Valla klibi izlerken sanki gerçekten o parçaya oynuyorlarmış izlenimi aldım ve gülmekten bayılacak noktaya geldim hahaha Eh ben bayıldım, buyrun siz de bayılın ama nasıl ayıldığınızı da yazın :puha:

2. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63
    Amcalarım teyzelerime bakın bee :hey: İyice cılkını çıkardılar şarkının

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Amcaya teyzeye diyecek yok kimbilir hangi göbek havasına oynuyorlardır da bu klipte ki görüntüleri montajlayan yurdum insanına teşekkür etmek lazım :puha:

4. özge**

özge** Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    18
    güzel olmuş yapanın eline sağlık :dp8:

TİTAN bunu beğendi.
  5. özge**

özge** Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    18
    güzel olmuş yapanın eline sağlık:dp8:

TİTAN bunu beğendi.
  6. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Anlaşılan çok beğenmişsin özge hahaha

7. özge**

özge** Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    18
    evet sklmadn izldm :pop2:

Türkişi Gangnam Style :D:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayrettin'den Mangal Style Kopacaksınız :D

Hayrettin'den Mangal Style Kopacaksınız :D

Bu konu; hayrettin magal style hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir süredir bizi de içine sürükleyen Gangnam Style çılgınlığı, önce Atilla Taş'ın yazdığı Türkçe sözlerle, daha sonra da Bodrum Turgutreis Belediye Başkanının oğlunun kendi düğünü için müstakbel eşiyle çektirdikleri Gangnam Style klibiyle bizi bizden aldı :D:D Tüm bunların üzerine son nokta (son nokta diyoruz...
  2. Bu Gangnam Style Değişik Gangnam Style !

Bu Gangnam Style Değişik Gangnam Style !

Bu konu; değişik gangnam style hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Gangnam Style çılgınlığı tüm dünyayı kasıp kavururken, ülkemize de sıçramış ve komik versiyonlarla hafızalarımızda ki yerini almıştı. Şimdi paylaşacağım videoda ise çok farklı bir şey yapılmış ve Gangnam Style şarkısı enstrümansız olarak sadece insan sesiyle düzenlenmiş. Ben gayet başarılı oldum ama aslı gibi...
  3. Gangnam Style Rekor Kırdı!

Gangnam Style Rekor Kırdı!

Haber Yayın Tarihi : 21.12.2012 22:30 Tüm dünyada fırtınalar estiren 'Gangnam Style' şarkısı Youtube'da 1 milyar izlenme sayısını geçti. Gangnam Style çılgınlığı bundan yaklaşık 5 ay önce Youtube'a yüklendi. ve yüklenir yüklenmez Gangnam Style çılgınlığı başladı. Youtube'da hemen keşfedilen klip tüm dünyada yankı bulurken ülkemizde de oldukça ilgi ile karşılandı. Neredeyse tüm dünyanın müzik...
  4. Gangnam Style Nedir?

Gangnam Style Nedir?

PSY (Park Jae-Sang) KİMDİR?Park Jae-Sang, bilinen adıyla PSY 31 Aralık 1977 Seul, Gangnam doğumlu Güney Koreli şarkıcı, söz yazarı ve müzik prodüktörü. PSY genel olarak mizahi sahne performansı ve ilginç dansları ile tanınır. Elbette yükselişinde en büyük etken "Gangnam Style" isimli şarkısı (özellikle klibi) ve dansı olmuştur. Gangnam Style Nedir? "Gangnam Style" modayı...
  5. Gangnam Style'ı Bir De Beyaz'dan İzleyin :D

Gangnam Style'ı Bir De Beyaz'dan İzleyin :D

Bu sayfa; Gangnam Style'ı Bir De Beyaz'dan İzleyin konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Beyaz yine yapmış yapacağını ve Beyaz Show'un bir bölümünde yine gülmekten yerlere yatacağımız bir klip hazırlamış. Mustafa Sandal, İlker Ayrık ve Gökçe Bahadır'ın konuk olarak katıldıkları bu programda Beyaz O Ses Türkiye yarışmacısı olarak yarışmaya katılıyor ve jüri önüne çıkıyor....

Sayfayı Paylaş