gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

TÜRKİYE’NİN EN İNCE AYAK BİLEKLERİNE SAHİP ÖZEL BİR KADINIM...” DİYEN kim?

Konu, 'Magazin' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

başak sayan ayak zeynep mansur ayak [​IMG] P { margin: 0px; } İşte Zeynep Mansur’un FHM dergisinin bu ayki sayısında yer alan röportajından detaylar...

Özellikle uzun bacaklarınla çok konuşuluyorsun bundan rahatsızlık duyduğun oluyor mu?

Ben sahnede genelde hep mini etek giyiyorum pazar keyfi programında çıkan haberlerimde bana bayan bacak adını taktılar ve bu ad yıllardır her haberimde yer aldı.Bundan rahatsız olmuyorum çünkü insanlar benim gibi bacaklara sahip olabilmek için estetik bile yaptırıyorlar,Türkiyenin en ince ayak bileklerine sahip özel bir kadınım:)

Yapmadan ölmem dediğin bi şey var mı?

Aslında bugüne kadar hep böyle bir soruya anne olmak diye cevap verirdim. Ama artık insanlara her geçen gün daha az güven duyuyorum ve dünya her gün daha kötüye gidiyor.Tüm bunlarda beni çok korkutuyor.Dolayısıyla bu düşünce aklıma geldiğinde benim için artık şimşekler çakmıyor ve gökten yıldızlar yağmıyor...

Şarkıcılık, modellik ve yazarlık tüm bunlar arasında gel git yaşıyor musun? Hangisi seni daha çok tatmin ediyor?

Benim işim şarkıcılık ve işimi çok seviyorum ancak yazı yazmak farklı dünyalar yaratmak beni çok çoğaltan bir duygu,bir de modellik eklendi ki bunu yapmaktan sonsuz bir keyif alıyoruım.Fotoğraf çektirmeyi çok seviyorum aslında çalışmayı çok seviyorum.Durmak beni çok yoruyor bir çok işi bir arada yapmaktan keyif alıyorum ama illa ki birini seçmem gerekirse elbette şarkı söylemek derim...

Bir erkek seni etkilemek için ne yapmalı?

Beni düşündüğünü bana hissettirmeli ben ilgi görmeyi ve göstermeyi çok severim ancak bunu algılayabilmeli, Asla şımarmamalı çünkü bir anda arkamı dönüp gidebilirim.Her kadın gibi bende sürprizlerden ve çiçeklerden çok hoşlanırım.Ama bunu özel bir şekilde yapmalı,mesela herhangi bir çiçek değil benim sevdiğim çiçeği yollamalı gibi ayrıntıları önemserim...

Sen kendine ne sorar ve nasıl cevaplardın?
    Zeynep Mansur nasıl biridir? diye sorardım, cevabım ise şöyle olurdu 17 yaşımdan beri yalnız yaşıyorum yalnızlık insanın dış kabuğunu kalınlaştırsa da, gizlenen iç tarafı zayıf ve kırılgan kalıyor. İşte bu yüzden çoğu zaman çok haksız yere yargılanıyor bu derin yalnızlığım...

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: TÜRKİYE’NİN EN İNCE AYAK BİLEKLERİNE SAHİP ÖZEL BİR KADINIM...” DİYEN kim?
    sevmiyorum bu kadını

TÜRKİYE’NİN EN İNCE AYAK BİLEKLERİNE SAHİP ÖZEL BİR KADINIM...” DİYEN kim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En iyi popçu kim?

En iyi popçu kim?

popçu isimleri en iyi popçu en iyi popçular popçuların isimleri kadın popçular En iyi popçu kim sizce???
  2. ayak bileği çantaları

ayak bileği çantaları

Chanel'in önümüzdeki yaz için yaptığı tasarımlar arasında en ilgi çekici olanı ayak bileğindeki çantalardı. Mahkumların ayak monitörlerine benzeyen bu çantaların sokaktaki tezahürü merak konusu.
  3. Ayak bileği ağrısı nedenleri

Ayak bileği ağrısı nedenleri

Ramazan başladığından beridir ayak bileğimde bıçak ağrısı gibi bi ağrı var nedenleri nelerdir özellikle ayaklardaki ağrılardan bahsediyorum. Bilgi verir misiniz lütfen...
  4. İnce Ayak Bileği İçin Egzersiz Hareketleri

İnce Ayak Bileği İçin Egzersiz Hareketleri

ince ayak bileği, incecik ayak bileği için, ayak bileğini inceltmek için İncecik ayak bileğine sahip olmanız için yapmanız gereken bazı egsersiz hareketleri ile sizde istediğiniz gibi artık ince ayak bileklerine sahip olabilirsiniz. Düzenli bir şekil de sizde bu egzersiz hareketlerini yaptığınız zaman her bayanın arzusu olan ince ayak bileklerinize kavuşacak ve kendinize olan özgüveninizi...
  5. Türkiye’nin en iyi 10 kaplıca tesisi

Türkiye’nin en iyi 10 kaplıca tesisi

türkiyenin en iyi kaplıcası hangisi,türkiyenin en iyi kaplıcaları,türkiyenin en iyi kaplıca suyu hangisi,tükiyenin en iyi kaplıcaları hakkında bilgiler Sayıları bini geçen ve sıcaklıkları da 20 dereceden 110 dereceye kadar değişen termal kaynağımız var. Genel olarak kaplıca ve termal sularımızın büyük bölümü boşa aksa da, tesislerimiz Avrupa’daki birçok tesis ile yarışacak düzeyde. Biz...

Sayfayı Paylaş