gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Türkiye bugün en sıcak günlerden birini yaşayacak

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Yeni haftaya hava sıcaklığının artışıyla giren Türkiye'de bugün bütün bölgelerde en sıcak günlerden biri yaşanacak. İstanbul ve Ankara 36 dereceyi görecek. Sıcaklıklar gölgede Marmara'da 38, Ege'de 42, İç Anadolu'da 37 derece hissedilecek, en sıcak gün bugün olacak. Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü'nün verdiği bilgiye göre, Türkiye'nin güney, iç ve batı kesimleri sıcak hava dalgasının etkisine girdi. İki gündür artan sıcaklıklar en yüksek seviyesine bugün ulaşacak. Hava sıcaklık değerlerinin gölgede Marmara Bölgesi'nde 33-38, Ege Bölgesi'nde 38-42, Akdeniz Bölgesi'nde 38-40, İç Anadolu Bölgesi'nde 36-37 ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde 39-40 derecelerde olacağı tahmin ediliyor. Marmara'da sıcaklıklar hızla yükselecek, İç Anadolu ise temmuz başından bu yana en yüksek sıcaklıkları yaşayacak. Yeni haftada Doğu Anadolu Bölgesi'nde Van'da hissedilen sıcaklık 36 dereceyi bulacak. sabah.com

Türkiye bugün en sıcak günlerden birini yaşayacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sıcak günlerde ORUÇ tutmak

Sıcak günlerde ORUÇ tutmak

sıcak günlerde oruç sıcak günlerde oruç tutmak sıcakta tutmak sıcaklarda . Sıcak Günlerde Oruç Tutmak Diğer bir hadis-i şerif. Ebû Bürde ve Ebû Mûsâ RA'dan İbn-i Ebid-Dünyâ (Rh.A) rivayet etmiş. Buyuruyor ki Peygamber Efendimiz bu ikinci hadis-i şerifte: (İnnallàhe teàlâ kadà alâ nefsihî ennehû men attaşa nefsehû lillâhi fî yevmin hàrrin, kâne hakkan alellàhi azze ve celle en yerviyehû...
  2. regl günlerine göre yaşayacaklarımı

regl günlerine göre yaşayacaklarımı

merhaba arkadaşlar bir bilgi var elimde ve bu konuyu sizlerle paylaşmak istiyorum. Mesela 12 snde olduk ayın 12 sine bakıyoruz ve o 1 ayın nasıl geçicegine bakıyoruz. şu var ki mesela ayın 1. olduysanız 1. in karşılıgı "tam bır saadet" ve bu olay adet olduktan sonra 2 gun ıcerısınde gerceklesıyor veya dıger adet donemenı kadar yayılıyor yanı 1 ayınız boyle gecıyor .... ben sureklı...
  3. Ankara'da 2 Gün Sıcak Tatili!

Ankara'da 2 Gün Sıcak Tatili!

ankara, 2 gün sıcak tatili, engellilere, kronik hastalara, ne zamana kadar, kimler için, 2011 temmuz, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Havaların mevsim normallerinin üstünde seyretmesi devleti de harekete geçirdi.Bugün ve yarın engelli ve kronik rahatsızlığı bulunan memurlara tatil ilan edildi.Haber aynen şöyle; Ankara Valiliği, artan sıcaklar nedeniyle il...
  4. Bugün Benim İçin Çok Özel Bir Gün!

Bugün Benim İçin Çok Özel Bir Gün!

Sevgili melekler, Bugün benim için çok özel ve güzel bir gün.:) Cuma'dan beri beklediğim bir paket az önce elime ulaştı.Bu pakette çok şık ve incelikle seçilmiş bir mutfak eşyası var.Bana yollanmış bir hediye :) Hediye çok çok güzel,hatta umduğumun çok çok üstünde o ayrı ama daha önemlisi bu hediyenin geldiği yer ve sebebi :) Daha fazla sizi meraklandırmayayım;Bu hediyeyi bana RüYaM adminim...
  5. Sıcak Bir Sonbahar Gününde Mayışan Kedicik )))

Sıcak Bir Sonbahar Gününde Mayışan Kedicik )))

Güzel bir gündü bugün.Sanki bahardan kalma bir hava vardı.Bu havayı fırsat bilen güzel bir kedide çok güzel mayışmıştı.Biraz keyfi kaçtı ama görülmeye değer ))) [MEDIA]

Sayfayı Paylaş