gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Türkiye çöl oluyor

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Türkiye çöl oluyor

:(:(:( .... teşekkürler :(

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

:uhu::uhu::uhu: çok kotu olmus ya...ben bellı baslı sehırlerde sorun var dıyordum ama her yer böyleymıs....nereye gıdıyor halımız....

4. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Teşekkürler paylaşım için..Güzel yurdumun her yerinde susuzluk çekiliyor,barajlar,göller kuruyor.Gerekli önlemler alınmazsa sonumuz hiç hoş görünmüyor..

5. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Üff icim aciyor yemin ederim ya:(
    bi careeeee

Türkiye çöl oluyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çöl

Çöl

Bakınız; Sahra.Rüyada ne şekilde olursa olsun çöl görmek her konuda çözüm, mutluluk ve gelişme işarettidir . Çok hayırlıdır. Rüyada çöl görmek her sorunun çözüleceğine, mutluluk ve gelişmeye işaret eder. Issız bir çölde yürümek, fakirliğin işaretidir. Mal kaybına uğrayabilirsiniz.Fevkalade büyük para ve servettir. Çölün büyüklüğüne göre servetin miktarı belli olur.Çöl görmek yalnizliga...
  2. Çöl hırsızı

Çöl hırsızı

Çölde yaşayan zengin ve muktedir bir kabile reisinin dillere destan, eşi-menendi az bulunur bir atı varmış. Günün birinde kabile reisi, bu pek sevgili atına atlayarak tek başına çöle gezmeye çıkmış. Hayli zaman at koşturduktan sonra dönmek üzere iken uzaklarda bir kımıltı dikkatini çekmiş. Bir insan, yerde yatıyor. Belli ki çok hasta veya ölmek üzere. Yardıma muhtaç. Hemen oraya yaklaşıp...
  3. çöl &deniz

çöl &deniz

Peygamber Efendimizin eşi Hz Hatice hakkında yazılmış çok özel bir çalışma! HZ. Muhammed'i (sas) peygamberliğinden evvel tanıyıp seven ve O'na ilk iman eden, mü'minlerin annesi Hz. Hatice'nin hayatına farklı bir bakış… Sadakatin, sevginin, güvenin zirvesi bir kadın… Ölümüne dek vefayla bağlı olduğu ve kendisine vefayla bağlı olan Son Peygamber'in eşi… Tüm Müslüman kadınlar için bir örnek...
  4. çölde hangi hayvanlar yaşar?

çölde hangi hayvanlar yaşar?

Çölde su olmadığından hayat da yok diye tahmin ediyorum ama acaba buna rağmen çölde yaşayan hayvanlar varmıdır diye düşünmeye başladım.Yardımcı olabilirmisiniz?

Sayfayı Paylaş