gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Türkiye Danimarka maçı ne zaman oynanacak ?

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bir bayanım ama milli maçlara bayılıyorum. Türkiye şimdi Danimarka ile özel bir maç oynayacak sanırım peki maç ne zaman ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    A Milli Takımımız ile Danimarka, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da 14 Kasım 2012 Çarşamba günü saat 21.00′de başlayacak özel maçta karşı karşıya gelecek.

Maç: Türkiye – Danimarka, Yer: Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena, Tarih: 14 Kasım 2012 Çarşamba, Saat: 21.00 da oynanacak. Danimarka maçı, Milli Takımızın 89 yıllık tarihindeki 500. karşılaşması olacak.

Türkiye Danimarka maçı ne zaman oynanacak ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkiye'nin İlk Milli Maçı Ne Zaman Oynandı

Türkiye'nin İlk Milli Maçı Ne Zaman Oynandı

Türkiye'nin İlk Milli Maçı Ne Zaman Oynandı bilen var mı? Evet arkadaşlar cevabı bekliyorum
  2. 2104 Dünya Kupası Türkiye Macaristan Maçı Ne Zaman ?

2104 Dünya Kupası Türkiye Macaristan Maçı Ne Zaman ?

Bu konu; Türkiye Macaristan Maçı Hangi Kanalda Ne Zaman Saat Kaçta hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 2014 dünya kupası elemeleri doğrultusunda yapılan maçlarda milli takımımız Macaristan ile mücadeleedecek. Peki bu maç ne zaman oynanacak ve hangi kanaldan izlenecek ? Türkiye için çok krtik olan Türkiye Macaristan Maçı 16 Ekim Salı günü saat 21.30′da Ferenc Puskas...
  3. Türkiye Danimarka maçı saat kaçta oynanacak ?

Türkiye Danimarka maçı saat kaçta oynanacak ?

Selam. Yarın akşam ki Türkiye Danimnarka maçının oynanış saatini öğrenmek istiyorum. İnşallah yenecez :D
  4. beşiktaş galatasaray derbisi ne zaman oynanacak?

beşiktaş galatasaray derbisi ne zaman oynanacak?

Arkadaşlar cimbom kartal derbisi ne zaman? Koyu cimbomluyum ama maç tarihlerini bilemiyorum pek :D
  5. cimbom shalke maçı ne zaman saat kaçta ?

cimbom shalke maçı ne zaman saat kaçta ?

Slm.Koyu cimbom taraftarıyım ama eşim kadar olamıyorum :) .Shalke maçının tarihini merak ediyorum, ne zaman saat kaçta maç?

Sayfayı Paylaş