gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Türkiye Danimarka maçı saat kaçta oynanacak ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam. Yarın akşam ki Türkiye Danimnarka maçının oynanış saatini öğrenmek istiyorum. İnşallah yenecez :D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, 14 Kasım Çarşamba akşamı Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'da oynanacak Türkiye-Danimarka hazırlık maçı, saat 21.00'de başlayacak. Türk milli takımının 500. maçı olması nedeniyle tarihi önem kazanan maça eski milli takım oyuncularıda tribünlerden destek verecek.

Türkiye Danimarka maçı hangi kanalda; 14 Kasım Çarşamba saat 21.00'da başlayan karşılaşma ATV ekranlarında canlı olarak yayınlanacak.

Türkiye Danimarka maçı saat kaçta oynanacak ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saat kaç :)

saat kaç :)

bilin bakalım saat kaç???
  2. kaç saat?

kaç saat?

ben zamanımın büyük bölümünü burda geçiriyorum siz kaç saat burdasınız? her gün giriyor musunuz?:fırtına::fırtına:
  3. türkiye azerbeycan maçı hangi kanalda

türkiye azerbeycan maçı hangi kanalda

kızlar bugün akşam maç var eşimle seyredecem de türkiye ile azarbaycanın maçı hangi kanalda saat kaçta yardım lütfen.
  4. Türkiye Danimarka maçı ne zaman oynanacak ?

Türkiye Danimarka maçı ne zaman oynanacak ?

Bir bayanım ama milli maçlara bayılıyorum. Türkiye şimdi Danimarka ile özel bir maç oynayacak sanırım peki maç ne zaman ?
  5. cimbom shalke maçı ne zaman saat kaçta ?

cimbom shalke maçı ne zaman saat kaçta ?

Slm.Koyu cimbom taraftarıyım ama eşim kadar olamıyorum :) .Shalke maçının tarihini merak ediyorum, ne zaman saat kaçta maç?

Sayfayı Paylaş