gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Türkiye gece fotosu

Konu, 'Çöplük' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

türkiye fotoları
    Denver

Petersburg

Paris

Niagara Falls

Las Vegas

Chicago

London
    ;

Moscow

Washington

Singapore

Cologne Cathedral

TÜRKİYE

ÜZGÜNÜM .
    ELEKTRİĞE % 22 ZAM GELDİ ....:))

komikim.com

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Türkiye gece fotosu

:hhh::hhh::hhh::hhh::hhh: bende guz<el bı resımdır dıodum.kız guldurdun benı..
    paylasım için saol

3. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

yanlışın olmasın bak her yer ışıl ışıl:hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:

4. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

oh canima degsin bravo zaga saka da olsa usteki mesajdan dolayi cok canim agridi yaw :D turkiye gercekten cok guzel gunduzde gecede ama itiraf etmeliyim ki guzel bir konuydu ve bende guzel bir turkiye resmi bekliyordum

5. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Aciklama:

Arkadaslar gerilmeyin, güzel foto olsaydi komik resimlerde ne isi var, tabiki vatanimiz güzel, dalga gecmek gibi bir niyetimde yok nekadar vatensever oldugumu herkes bilir, bu sadece artan zamlara bir tepki gibi birseydi. Saka yani, yinede bi sucumuz olduysa af ola.

Saygilarimla
    Mery

6. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

:hhh: ben de bakıyorum bakıyorum bu kız yanlış yere konu açmış diyorum en alttaki karanlığı görene dek
    sağol güzeldi canım.

Türkiye gece fotosu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. atanın dans ederken çekilmiş fotosu

atanın dans ederken çekilmiş fotosu

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. İdeal Koca bekleyenin Son Fotosu

İdeal Koca bekleyenin Son Fotosu

ideal koca bekleyenin son fotosu koca amlılar İdeal Koca bekleyenin Son Fotosu:BuŞARTLARDA OLMASINIBEKLİYOR DU........ 1-Boyu en ideal 1.75 olacak öyle yolda yürürken ne dev gibi durmalı ne de ufacık.. 2-renkli gözlü olmalı. ama çok açık renk değil. bakışı daha önemli. çakmak çakmak bakarken yumuşayıp eritebilmeli 3-hafif bi top sakal yada kirli sakal olmalı. Tüysüz kesinlikle...
  3. İbrahim Tatlıses Hızla İyileşiyor!Son Fotosu..

İbrahim Tatlıses Hızla İyileşiyor!Son Fotosu..

ibonun son fotosu ibrahim tatlıses son fotoları ibonun fotoları ibrahim tatlısesin tatlıses foto Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, hastanede ziyaret ettiği sanatçı İbrahim Tatlıses’i çok iyi gördüğünü belirtirken, milletvekili adaylığı ile ilgili olarak, "Ben şimdi müracaatını aldım" dedi. Vallahi İbrahim Tatlıses ölümlerden döndü gerçekleşmesi çok zor olan birşeyi başardı..Allah...
  4. Türkiye-Estonya Maçı Bu Gece Oynanıyor Melekler!

Türkiye-Estonya Maçı Bu Gece Oynanıyor Melekler!

türkiye-estonya maçı, 10 ağustos 2011, bu gece, oynanıyor, hangi kanalda, saat kaçta, ile ilgili bilgiler burada melekler Türkiye ve Estonya arasında düzenlenecek olan özel maç,bu gece oynanacak melekler :) Milli takımımıza şimdiden başarılar diliyoruz :) Türkiye, eylül ve ekim aylarında oynayacağı üç Avrupa Şampiyonası eleme maçı öncesi son hazırlık maçına çıkıyor. Milliler bu gece...

Sayfayı Paylaş