gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Türkiye Güzeli Oldu Ama Nasıl oldu

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

aliye rona nasıl öldü nebahat çehre kaç yaşında nebahat çehre türkiye güzeli cehre turkiye guzeli güzellik yarışması ekranların bir diğer Aliye Rona'sı gibi görünen Nebahat Çehre çok genç yaşta katıldığı güzellik yarışmasında birinci olmasıyla ilgili neler söyledi...... TESADÜFEN GÜZEL SEÇİLMİŞ
    NEBAHAT ÇEHRE, ÇOK KÜÇÜK YAŞLARDAYKEN KATILDIĞI GÜZELLİK YARIŞMASINDA BİRİNCİ OLMASI İÇİN 'TESADÜFEN' YORUMUNU YAPTI....

Çehre '15 yaşında, daha dünyaya merhaba dememiş bir yaş. Bilinçsizlik, gelişmemişlik. Bir arkadaşımız tesadüfen katılırken benim de girebileceğimi söylediler.

Annem biraz güzelliğe meraklı bir insandı, anneme espri yapmak istedim 'Senin kızın Türkiye güzeli oluyor' diye... Tesadüfen kendimi orada gördüm ve Tükiye güzeli seçilip Londra'ya gittim. Hiç kimseye böyle bir şey tavsiye etmiyorum. Çünkü 18 yaşını doldurmalı bir insan ve mutlaka eğitimini yapmalı, mutlaka bir yabancı dil bilmeli. Çünkü Türkiye'yi temsil ediyorsunuz' diye konuştu.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    daha sonrada evlendi :D

3. berennaz

berennaz Forum Okuru

çok mükemmel kadın

Türkiye Güzeli Oldu Ama Nasıl oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. belki hayal ama olsun

belki hayal ama olsun

bnim hayalim çok basit bişey bigün olupta sayısal falan vurursa hayatımdaki 3 kişiyi parayla dövecem alsana para al sana para diye kafasına vuracam...
  2. bende burdayim,gec oldu ama güzel olsun

bende burdayim,gec oldu ama güzel olsun

selam melekler bende yeni sayilirim ve ilk merhaba bölümüni ilk kez gördüm ve hemn kisaca kendimi tanitimm, 25 yasinda bir kiz melek annesiyim ve suanda isvicrede yasiyorumm bende araniza girim bakiyorum hepiniz cok guzel dostluklar arkadasliklar edinmisizsniz bu guzel dostluk icin banada yer verirmisinizz, hepinizi öpüyorum, banada gec kalmis bir hosgeldin dermisniz sevgilerle:melek:
  3. arkadasimin derti ama olsun!

arkadasimin derti ama olsun!

meleklerim size bisey anlatmak istiyorum benim bir arkadasim var son sene tipta okuyordu oda turk bir cocukla evlendi ve bir de kizlari oldu.gecen sene aralikta kurban bayrami icin tatile turkiyeye esinin ailesine giderken bulgaristanda trafik kazasi gecirdiler .babaya bir sey olmadi anne sadece eli kirik ama cocuk cok zor durumdaydi cunku kafasini crpmis(bebek 5 aylik simdi dusunun ne kadar...
  4. hala oldum ama...

hala oldum ama...

hala oldum kayınpederime verdim pazar günü hala oldum çok sevinçliydim harika bir duygu hala olmak çok duygulandım ağladım bebeği görünce sevinçten.. bebeğin iki isimi olacaktı biri babamın isteği isim diğeride onların isteği abim nedense kimliğini babamın istediği isimi yazdırmış sadece olay oldu tabii ve gelinimiz kimliği kesmiş! dengesiz... bundan kaynaklı bi huzurluksuz oldu zaten... neyse...
  5. özgün ol güzel ol..............

özgün ol güzel ol..............

özgün ol güzel ol ah biz kadınlar hep güzel ve alımlı,çekici olmak isteriz.kendimize karşı bu bağlılık ve özgüven yaradılıştan verilmiş bir ödüldür bence.bizler nasıl yaşamak istiyorsak öylede yaşarız.bizler böyleyiz ve böyle yaşarız.yani çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır. Kadınlar güzelleşmek uğruna neler neler yapıyor. Kozmetik ürünler ve giyim kuşam konusunda tonlarca para...

Sayfayı Paylaş