gebe
  1. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Turkiye guzeli Tugce sarikayanin zayiflama formulu

Konu, 'Magazin' kısmında ESDE tarafından paylaşıldı.

turkiye guzeli tugce sarikaya zayiflama formulu tugce sarikaya diyet elma sirkesi tugce sarikaya diyet formulu konulari burada meleklerim Merhaba Melekler
    2009 yilinda Turkiye guzeli secilen Tugce sarikaya, o donem pespese yalanlariyla gundeme oturmustu, 4 dil bildigini iddia ederek, okan bayulgenin programina katilan sarikaya, bayulgenin cevirmesini istedigi kisa cumleyi, bildigini iddia ettigi dillerin hicbirine ceviremeyince seyirciler tarafindan yuhalanmaya baslanmisti..

Daha sonra Ebru Polatin amcasinin kizi olarak bilinen manken sarikayanin, aslinda Ebru Polatin oz kardesi oldugu ortaya cikmisti...

Simdilerde ise en zayif mankenler arasinda yer alan sarikaya, formunuzu nasil koruyorsunuz sorusuna, soyle yanit verdi; "Formumu dengeli beslenmeye borçluyum" "Kendimce uzun zamandır uyguladığım bir formülüm var. Her akşam yemekten sonra bir bardak ılık suyun içine 2-3 damla elma sirkesi damlatıp içiyorum. Bu metabolizmamın daha hızlı çalışmasını sağlıyor." dedi.

Bu kadar yalandan sonra elma sirkesi icerek zayiflama haberine inanirmisiniz bilmem meleklerim ama, elma sirkesinin gercekten metobolizmayi hizlandirip yag yaktirdigini bende daha once bircok yerde okumustum:hula:

melike gunduzalp bunu beğendi.
  2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    ben maalesef kullanamam midemi ağrıtıyor daha önce denemiştim :)))

3. Firdem

Firdem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yalanlarina bakilirsa sonradan görme denilenlerden sanirim buda

Turkiye guzeli Tugce sarikayanin zayiflama formulu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Piramitler turkiye de olsa..!

Piramitler turkiye de olsa..!

piramitler turkiye de olsa muhtemel olabilecek şeyler 1-sadettin teksoy turistleri gezdirmek icin tur sirketi kurardi. 2-piramitin tepesinde çanak anten görmek kesinlikle mümkün olurdu. 3-piramitlerin hemen dibine yaraticiligin son noktasi bi yigin dukkan acilirdi. - pardon piramitlere nerden gidebilirim? - abi bak keops gozleme evi var ileride onu gec, sfenks cicekcilikden asagiya yol...
  2. yeni formul

yeni formul

arkadaşlar bnu yenı duydum ck etkılıymıs deneyn varmı aranzda 1 lıtre suya bı adet kabartma tozu dkup içiliyormuş kılo verdırıyrmuş bayaaa :S ilk defa dydum ama olmlu ck yazılar vardı mrk ettm ve pylşmk istedimmm :)
  3. Burcunuza göre zayiflama Tüyolari

Burcunuza göre zayiflama Tüyolari

burcunuza göre, zayiflama, tüyolar, astroloji, egzersiz, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Burcunuza uygun sporları ve diyeti yaparak zayıflamanız mümkün Koçlar doğal atletlerdir. Dışarıda yapacağınız rekabetçi sporlar içinizdeki düşmanı alt etmenizi sağlar. Boks ve dövüş sporları terlemenizi sağlar. Egzersizinize uygun bir beslenme programı seçerseniz hedefinize...
  4. Zayiflama cayi

Zayiflama cayi

zayiflama cayi, yesil cay ile zayiflama Meleklerim, hem cay keyfi yapsak hemde zayiflasak ne güzel olur deyilmi Beşibir yerde çay 1 litre suya FUNDA YAPRAĞI 2 tatlı kaşığı MATE YAPRAĞI 2 tatlı kaşığı BİBERİYE 1 tatlı kaşığı KEKİK 1 tatlı kaşığı YEŞİL ÇAY 2 tatlı kaşığı sıcak suya karıştırılıp demlenicek,limon sıkılıp içilebilir,tatlandırıcı yada şeker konmıycak,günde 4 su...
  5. Zayiflama

Zayiflama

Mrb ben 34 yasindayim ve 1cocugum var.98 kiloyum Nana yardimci olurmusunuz lüften Kilo vermek istiyorum

Sayfayı Paylaş