gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

türkiye haber sampiyonu

Konu, 'Magazin' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

TÜRKİYE HABER ŞAMPİYONU. HERKES YARIŞMA PROGRAMI PEŞİNDE!... HAVUZLU VİLLADA HABER YAYININA HAZIRLANAN KANALIN MUHABİRLERİ GÜNBE GÜN ERİYOR!... HABERCİ SPİKERDEN YENİ DOĞAN BEBEĞİNE HOŞGELDİN PARTİSİ. SOYGUNCU KAMERALARA YAKALANDI KANALLAR YAYINLAMAYA DEĞER GÖRMEDİ. HANGİ SPİKER HABER MANYAĞI OLMAMAK İÇİN TATİLİ ÇIKTI? FİLM TEKLİFİ ALDIM.” BEKİR HAZAR YAZIYOR!... 7/7/2008 11:43 [​IMG] P { margin: 0px; } Haber şampiyonuyuz! Hemen hergün bir dostum geliyor... Koltuğunda dosyalarla. Tv formatı getirdim diye. Herkesin aklında yarışma var. İnanır mısınız hemen hepsi birbirine benziyor. Yani kanal formatı beğenip yayına soksa, piyasaya elinde noter tasdiği ile onlarca kişi çıkıp "Bu format benim" diyerek dava açacak. İşte bu nedenle kanal yöneticileri yurt dışından format alıyor. Yerli formatlardan kaçıyor.
    * * *
    Haber 6 kanalı önümüzdeki günlerde uydudan test yayınına geçmeye hazırlanıyor. Eylül'de de normal yayını hedefliyor. Kanal sosyetenin yaşadığı Levent-Etiler dolaylarında milyon dolarlık villalar arasında. Hal böyle olunca tv binası da çok büyük bahçesi olan alanda bir villa içinde dizayn edilmiş. Bahçede koskocaman bir havuz var... Şu yaz sıcağında çalışan personelin içi gidiyor havuzu bakarak... Her gün erimek diye ben buna derim.
    * * *
    Hayatımda ilk defa film teklifi aldım... Kabul etmedim. Şahsıma ne rol biçtiklerini şimdi burda yazmayayım... Gülersiniz bana...
    * * *
    Fox boks gecesi yapıyor. Her maçı ayrı bir jenerikle yayınlıyor. Bir bakıyorsunuz reyting raporlarına. 7 tane boks maçı var. Halbuki hepsi tek bir program olarak girmeli reyting tablosuna. Tersi olunca ilk yüz program içine girmesi gereken altı program listeden düşüyor. Yani birilerinin ekmeği ile oynamak derim ben buna...
    * * *
    Kanal 7 hafasonu haberlerini sunan Hülya Yürekli beni eşiyle birlikte Beykoz'a davet etti. Gittim. Havuzlu bir villanın bahçesinde yüze yakın insan toplanmıştı. Hülya'nın yeni doğan bebeğine hoşgeldin partisiydi bu. Aramıza hoşgeldin Alara bebek... Gerçekten hoş geldi ama... Daha doğar doğmaz havuzlu villalarda adına parti verilen bir bebek. Daha ne olsun...
    * * *
    Arkadaşım aradı. Dükkanı soyulmuş. Soyguncu kameralar tarafından görüntülenmiş. "Üç kanala gönderdim görüntüleri, yayınlamadılar. Haber değeri yokmuş. Neden?" diye sordu. Eskiden olsa balıklama atlardı kanallar. Ancak bugünlerde gündem kapatma davası ve Ergenekon ile dolu. Soygucunun zamanlaması yanlıştı yani... Dünyada bizim kadar haber bolluğu yaşayan bir başka ülke olduğunu sanmıyorum. Türkiye herhalde haber şampiyonudur.
    * * *
    Önceki gin Nişantaşı'nda bir haber spikeri dostumla karşılaştım. Yıllık izne ayrılmış, tatil yapyormuş. "Tam zamanında ayrıldım izne" dedi. Nededini sordum. "Gündem çok dolu. Şu an yayına çıksaydım, herhalde haber manyağı olurdum" dedi. Değişik bir yaklaşımdı.
    Bekir Hazar "YENİ ŞAFAK"

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: türkiye haber sampiyonu
    emeğine sağlık

türkiye haber sampiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şanlıurfadan haberler

şanlıurfadan haberler

şanlıurfadan haberler Şanlıurfa'da bulunan Öküzöldü, İnekdoğurdu, Kızlar ve Deliler isimli köyler, alay konusu oluyor. Yıllar önce verilen isimlerle anılan bu köyler, günümüzde hem alay konusu oluyor hem de utandırıyor. İlginç köy isimlerine sahip olan köylüler, köy ismini değiştirmek için uzun süredir mücadele veriyor. Köy sakinlerini zor durumda bırakan köy isimlerinden bazıları şöyle:...
  2. Sampiyon Bursaspor :D

Sampiyon Bursaspor :D

Ve bir süper lig sonuna daha geldik bu aksam Fenerbahce Trabzona karsi oynadi mac 1-1 berabere bitti, esit zamanda Bursaspor´da Besiktasla karsilasiyordu ve maci 2-1 alarak rakibi Ezikbahceyi ( Fenerbahceyi ) sapmiyonluk hayalerinden mahrum birakti :D:D:D Kisaca son dakikalarin özeti... KADIKÖYDE SON DAKİKALAR... 90+3 OYNANIYOR VE ŞÜKRÜ SAYAÇOĞLU STADINDAN BİR SES YÜKSELİYOR: BURSASPOR......
  3. Sampiyon bombayi patlatdi !!!

Sampiyon bombayi patlatdi !!!

Fenerbahcenini elinden Sampiyonlugu alan Bursaspor simdiden ünlü Brezilyali futbolcu Vedersonu transfer etti. Geçtiğimiz sezonu şampiyon olarak tamamlayan Bursaspor, Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Vederson'u renklerine bağladı. Brezilya asıllı futbolcu ile 1 yılı opsiyonlu 3 yıllık anlaşma sağlayan yeşil-beyazlı ekip, Galatasaray'ın eski forveti Shabani Nonda'yı da gündemine aldı....
  4. Habere bak...

Habere bak...

Kızlar valla bilim tıp nekadarda ilerlemiş.... habere bakın şaştım kaldım.. Ölmesin diye dondurdular! Kalp krizi geçiren 38 yaşındaki kadının doktorları öyle bir karar aldı ki... 11:17 | 11 Kasım 2010 milliyet.com.tr Amerika, Kuzey Carolina'da yaşayan 38 yaşındaki Amy Moore, geçirdiği kalp krizinin ardından tam 20 dakika boyunca nabzı atmadan "ölü" kaldı. Kadını bir türlü...
  5. Türkiye Ingilizcesi

Türkiye Ingilizcesi

My mother to be my wife - Anam avradım olsun Come with ball my brother, come with ball - Topla gel abicim, topla gel... Chicken translation - Piliç çevirme Leave the door december - Kapıyı aralık bırak... Where is this waiter who I put? - Nerede bu kodumun garsonu? Clean family girl - Temiz aile kızı Your hand is on the job your eye is on playing - Elin işte gözün oynaşta... Sensitive...

Sayfayı Paylaş