Türkiye ile Güney Kore, Sizlere Yepyeni bir Alışveriş Deneyimi Sunuyor!

Konu, '2014 İndirim Haberleri' kısmında sealover tarafından paylaşıldı.

 1. Bu güne kadar Fashion TV ve ZTV markalarını Türk izleyicisiyle buluşturmanın yanısıra, halen Demsa ve World Travel Channel’i bünyesinde bulunduran MediaSa grubu ile Asya’nın 1., Dünyanın 3. en büyük home-shopping şirketi olan CJ O Shopping’in ortak girişimi olan MCJ müşterilerine uygun alışverişi keyifli hale getirmeyi amaçlıyor.

  MediaSa Yayıncılık A.Ş

  MediaSa Yayıncılık A.Ş. 2006 yılında Demet Sabancı Çetindoğan’ın girişimiyle kurulmuştur. Şirket yayın hayatına aynı yıl, dünyanın en çok izlenen tematik kanallarından biri olan Fashion TV’nin Türkiye yayın haklarını alarak başlamış olup, akabinde kanalın yazılı basındaki sesi olan Fashion & Travel Magazine dergisini de yayıncılık dünyasına kazandırmıştır. Toplumun kültürel ihtiyaçlarını karşılama konusunda duyarlı bir yaklaşım sergileyen MediaSa, kaliteli ve özgün içerikli tematik kanallar kurarak yeni nesil yayıncılığın altyapısını oluşturmayı misyon edinmiştir. Bu anlamda, eğitimde fırsat eşitliği sağlama misyonu ve sosyal sorumluluk projesi bilinciyle, 2007 yılında ZTV hayata geçirilmiştir. 2011’de ise yine bir tematik kanal olan ve tamamen turizm üzerine odaklanan World Travel Channel (WTC) kanalını kurarak, Türkiye’nin ilk turizm kanalına imza atmıştı.


  CJ O Shopping

  CJ Firması, ‘Cheil Jedang’ adıyla 1953’te kurulmuş ve bir çok sektörde faaliyet göstermeye başlamıştır. İlk olarak Samsung’un ana şirketi olan şirket, 1995’de gruptan ayrılmış ve 2002’de adını CJ olarak değiştirmiştir. Şu anda gıda, biyokimya, medya, eğlence, lojistik ve perakende dahil bir çok sektörde Güney Kore’de önemli bir oyuncu olan firma, ilk kez 1995 yılında alışveriş üzerine bir televizyon kanalı kurarak Kore’de bir ilke imza attığında henüz Kore halkı bu tür bir alışverişin varlığından haberdar değildi. Kore’yi bu yeni alışveriş kültürü ile tanıştıran lider marka CJ, ‘CJ O Shopping’ adıyla 5 farklı ülkede (Çin, Hindistan, Japonya, Vietnam ve Tayvan) yürüttüğü 7 farklı operasyon ile tele shopping sektöründe dünyada ikinci, Asya’da ise ilk sırada yer almaktadır.


  Homepower Çok Katlı Çamaşırlık Glasslock Saklama Kabı (6 Parça)
  [​IMG] [​IMG]  [​IMG] [​IMG]
  Coocan Çift Taraflı Titanyum&Elmas Kaplama Tava Seti Sunrise Çok Amaçlı Saklama Kapları


  [​IMG] [​IMG]

  Özel Fiyatlı Double&Double Ayakkabı Saklama SetiCoocan Ocak Üstü Izgara&Kek Pişirme Seti


  Yönetimin Notu: Sitemizde İzinsiz Reklam Yapmak Yasaktır. Reklam Yapmak İstiyorsanız Lütfen Yönetimle İrtibata Geçiniz..  edit by TİTANSayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. coocan şikayet

  ,
 2. coocan tava kullanıcı yorumları

  ,
 3. coocan tava seti kullanıcı yorumları

  ,
 4. coocan tavalar kullanici yorumlari,
 5. coocan.com ocak üstü ,
 6. coocan tava seti sikayet