gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

'Türkiye okşanacak bir ülke değil'

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Başbakan Erdoğan, "Türkiye el bebek, gül bebek okşanacak, aldatılacak bir ülke değildir" dedi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genişletilmiş il başkanları toplantısında iç ve dış gelişmeleri değerlendirdi. Erdoğan, ABD Başkanı Barack Obama'nın 1915 olayları ile ilgili yaptığı açıklamaya tepki gösterdi.
    Erdoğan, “1915 olayları üzerinden birçok siyasetçinin oy kazanma yarışına girmesinden büyük üzüntü duyuyoruz. Tarih, iç politika malzemesi yapılamayacak kadar saygın bir bilim dalıdır. Tarih tarihçilere bırakılmalıdır. Konuyla ilgisi olmayan ülkelerin durumdan vazife çıkarmaktan vazgeçmesi gerekir” dedi.

Erdoğan Obama'nın sözkonusu sözlerini şöyle değerlendirdi:

"Yapılan açıklamayı asla bizleri tatmin eden bir açıklama olarak görmüyoruz. ABD'deki bu açıklama sadece seçim meydanlarında verilmiş sözün yerine getirilmesi anlamında bir denge gibi duruyor. Her türlü söylemin adaletle yapılmasını talep ediyoruz.

Türkiye bu noktada el bebek, gül bebek okşanacak, aldatılacak bir ülke değildir. Ama dünya eski dünya değil, Türkiye eski Türkiye değil. Hayat akıyor, ülkemizin yürüyüşü devam ediyor. Geriye doğru tek bir adım atmayacağız ve sadece ileriyle gideceğiz.”

'Türkiye okşanacak bir ülke değil' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi ülkeler Türkiye ye vize uygulamıyor?

Hangi ülkeler Türkiye ye vize uygulamıyor?

azerbaycan vize istiyor mu fas vize istiyor mu makedonya istiyormu fas istiyormu tayland Hangi ülkeler Türkiye ye vize uygulamıyor? İşte elinizi kolunuzu sallayarak girilen ülkeler! Türk vatandaşları taşıdıkları pasaportun türü ne olursa olsun yaklaşık 40 ülkeye vize almadan gidebilirken, bunun iki katı kadar ülke ise bütün Türk vatandaşlarına vize uyguluyor. Türk vatandaşları şu ülkelere...
  2. Türkiye en mutlu 67. ülke

Türkiye en mutlu 67. ülke

0XFORD ve Cambridge üniversitelerinin kriterlerine göre yapılan geleneksel “En Mutlu Ülkeler” sıralamasında Türkiye, 95 ülke arasında 67’nci sırada yer aldı.Gelir, eğitim, beslenme kalitesi, seçim özgürlüğü, cinsiyet eşitliği gibi kriterlerle belirlenen mutluluk endeksinde Türkler 10 puan üzerinden 5.2 puan aldı. Dünyanın en mutlu insanlarının yaşadığı ülke 10 üzerinden8.2 puanla Danimarka...
  3. Bir Gezginin Gözüyle Türkiye....

Bir Gezginin Gözüyle Türkiye....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Tembel Ülkeler arasında Türkiye kaçıncı oldu?

Tembel Ülkeler arasında Türkiye kaçıncı oldu?

Sonunda bununda yarışması yapılmış:D Dünyanın en "tembel" ülkeleri belirlendi. Peki Türkiye kaçıncı sırada dersiniz? 2009 yılı istatistiklerine bakılarak, Dünyanın en "tembel" ülkeleri belirlendi. Listede Türkiye üst sıralarda! Amerikan haber sitesi Daily Beast, bir araştırma yazısı yayımlayarak dünyanın en tembel ülkelerini seçti. Değerlendirme 4 ayrı kategori...
  5. Bir zamanlar Türkiye

Bir zamanlar Türkiye

Bir zamanin Türkiyesini görmeye ne dersiniz? Yok ya burasi bizim yasadigmiz yer degil dedignizi duyar gibi oluyorum :) bakalim kimin yasadigi Sehir degismis, gelismis kiminki hala ayni kalmis... Kars Bursa Konya Kayseri Kahramanmaras ( benim Dogdugum Sehir bence eskiden Maras daha bir güzelmis ) Izmir ( "Gavur " Izmirim, güzel Izmirim :D seviyorum burayi yawww )...

Sayfayı Paylaş