gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

türkiye yeraltı kaynakları haritası var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

türkiyedeki yer altı kaynaklarını gösteren ve türkiyede bulunan kaynakları resmeden bir kaynak yada harita varmı kızlar varsa sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

türkiye yeraltı kaynakları haritası var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayadaki Türkiye haritası

Kayadaki Türkiye haritası

Şahan Kayası Giresun Keşap İlinin Armut Düzü Köyünde doruklu tepe diye bilinen sert kaya yamacında bulunmaktadır. Kayanın doğal görünümü TÜRKİYE HARİTASINA benzediğinden oldukça dikkat çekmektedir. Rumlar tarafından magara olarak kurtuluş savaşından önce yaşam yeri olarak kullanılan bu tepe oymacılık dönemin özgün bir yapıtıdır. Bu güne kadar magarayla ilgili pek yaygın bir bilgi...
  2. Micro saç kaynak yaptıran var mı?

Micro saç kaynak yaptıran var mı?

mikro saç kaynak mikro kaynak saç kaynağı fiyatları Ben uzun süredir boncuk kaynak yaptırıyordum saçlarıma. bir arkadaşım yaptırıyormuş micro saç kaynak yöntemiyle ve 3 gün önce bende yaptırdım saçlarıma. açıkcası ben bu kadar rahat ve kullanışlı olacağını beklemiyordum ama cidden çok memnun oldum sonucuna :) ne batma yapıyor nede görünme problemi var. boncuk kaynak kullanırken çok zarar...
  3. Türkiye'nin Yeraltı Kaynakları İle İlgili Haritası

Türkiye'nin Yeraltı Kaynakları İle İlgili Haritası

Türkiyenin yeraltı kaynakları madenleri haritası hangi şehirde hangi maden çıkıyor madenlerin yerleri ile ilgili bilgiler burada melekler Türkiye yeraltı ve yerüstü kaynakları bakımından oldukça zengin bir ülkedir melekler :) Coğrafya derslerinizden hatırlarsınız.Fakat ne yazık ki bu kaynakları yeterince değerlendiremememiz sebebiyle hala diğer ülkelere bağımlı olarak yaşıyoruz.Ülkemizde çıkan...
  4. amerikan samoa haritası var mı

amerikan samoa haritası var mı

kızlar amerikan samoad bölgesinin uydu haritasına ihtiyaç duyuyorum, bu karitaya nereden yana hangi linkle bakabilirim.
  5. dünya tapografik haritası var mı ?

dünya tapografik haritası var mı ?

Arkadaşlarım selamlar dünya tapografik haritası ve bu haritanın detaylı anlatımı lazım. Bilinen dünyanın en kapsamlı bu haritası akkında bilgi rica ediyorum. Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş