gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Türkiye'de 18 Yasindan kucuklere yasaklanan filmler...

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yasaklanan filmler yasaklı filmler listesi yasaklı yasaklanmış türkiyede
    Ülkemizde son aylarda 18 yaş sınırlaması konulan filmlerin sayısında artış gözleniyor. En son Korkunç Bir Film 4‘e 18 yaş sınırlaması konuldu. Filmi getiren şirket sınırlamaya itirazda bulundu. Anılan filmin daha önce ülkemizde gösterime giren ilk 3 bölümüne sınırlama konulmadığından ithalatçı şirketin itirazı sektör içinde makûl bulundu.

• 18 yaş sınırlaması konulan filmlerin listesi:
    40 Yıllık Bekâr/40 Year Old Virgin
    Aşk Yazım/My Summer Of Love
    Beyin Avcıları/Mindhunters
    Beyza’nin Kadinlari
    Brokeback Dağı/Brokeback Mountain
    Cehenneme Bir Adım/Descent
    Dolunay/Rabbit On The Moon
    Doom
    E-Katil/Cry Wolf
    Gen
    Jarhead
    Kinsey
    Korkunç Bir Film 4/Scary Movie 4
    Kurt Kapanı/Wolf Creek
    Melissa P
    Mumya Evi/House of Wax
    Omen 2006
    Otel/Hostel
    Ölüler Ulkesi/Land of the Dead
    Rüzgârın Çocukları/Les Fils Du Vent/Great Challenge
    Son Durak 3/Final Destination 3
    Şanslı Slevin/Lucky Number Slevin
    Telefondaki Yabancı/When A Stranger Calls
    Temel Içgüdü 2/Basic Instinct 2
    Tepenin Gözleri/Hills Have Eyes
    Transamerika/Transamerica
    Tutku Nehri/Young Adam
    Vahşet Çetesi/Devil’s Rejects
    Veda Vakti/Le Temps Qui Reste
    Zevk Düşkünü/All Pleasure Is Mine

Türkiye'de 18 Yasindan kucuklere yasaklanan filmler... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferzan Özpetek "Türkiye'de Film Yapmak İstiyorum"

Ferzan Özpetek "Türkiye'de Film Yapmak İstiyorum"

'SEZEN AKSU BENİ ETKİLİYOR' İTALYA’DA YAPTIĞI FİLMLERLE ADINDAN SÖZ ETTİREN VE ÖNEMLİ BAŞARILAR KAZANAN TÜRK YÖNETMEN FERZAN ÖZPETEK, TÜRKİYE’DE FİLM YAPMAYI ÇOK İSTEDİĞİNİ İFADE ETTİ. CNN Türk’te yayınlanan 360 Derece programında, Şirin Payzın’ın konuğu İtalya’da yaptığı filmlerle büyük başarı kazanan Türk yönetmen Ferzan Özpetek oldu. Ünlü yönetmen yeni filmi ‘Mükemmel Bir Gün’ hakkında...
  2. Russel Crowe Türkiye'de Film Çekecek

Russel Crowe Türkiye'de Film Çekecek

russel crowe russel crowe haberleri Sevgili melekler, dünyaca ünlü oyuncu Russel Crowe, büyük bölümü ülkemizde çekilecek olan yeni filmi için kolları sıvadı. Mekan arayışında olan Crowe, önce Edirne'de incelemeler yaptı ardından İstanbul'a geçti. Sırada Kapadokya'nın olduğunu söyleyen ünlü oyuncuyle ilgili haber şöyle... “The Water Diviner” adlı yeni filmi için Edirne’ye gelen Russell...
  3. 18 Kasım 2013 Pazartesi Tv'de Oynayacak Filmler, Saatleri, Kanalları

18 Kasım 2013 Pazartesi Tv'de Oynayacak Filmler, Saatleri, Kanalları

18 kasım pazartesi tvde ne var, tv film rehberi, bu akşam hangi filmler var 18 kasım 2013 Sevgili melekler, komediden aksiyona, fantastikten duygusala her türden filmin olduğu 18 Kasım pazartesi yani bu akşam tvde yayınlanacak filmler, saateleri ve kanalları şöyle... Kutsal Damacana 2: İtmen Y: Korhan Bozkurt O: Şafak Sezer, Mustafa Üstündağ, Aydemir Akbaş / 2010 KOMEDİ İMDB 2.5...
  4. 18 Mart 2014 Salı Tv'de Oynayacak Filmler, Saatleri, Kanalları

18 Mart 2014 Salı Tv'de Oynayacak Filmler, Saatleri, Kanalları

18 mart tvde hangi filmler var, 18 mart 2014 tv filmleri listesi, tv rehberi Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 18 Mart Salı akşamı televizyonda oynayacak filmlerin listesini, konularını ve yayına girecekleri kanalları, yayın saatlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz.... Eyyvah Eyvah 2 Y: Hakan Algül O: Demet Akbağ, Ata Demirer, Özge Borak, Salih Kalyon / 2011...

Sayfayı Paylaş