gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Türkiyede 4G LTE varmı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Türkiyede 4G LTE varmı? Arkadaşlar yeni ipad 4G LTE Türkiye de var mı?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Türkiyede 4G Kullanılıyormu Yeni iPad 4G’deki LTE özelliği ülkemizde kullanılamıyor.ülkemizde 4G LTE henüz resmen devreye girmedi. Bu arada sadece bizim ülkemizde değil dünyadaki bir çok ülkede devreye girmiş değil.

Aşağıdaki haritaya baktığımızda da, LTE’nin tüm dünyada sadece belli ülkelerde devreye girmiş olduğu açıkça görülüyor.

Ayrıca tüm ülkelerde 4G frekansı aynı değil. Bu yüzden şu an satılan Yeni iPad 4G’lerin LTE özelliği, Avrupa’daki LTE şebekelerinde kullanılamıyor.Hatta Avrupalı operatörler de bu yüzden Apple’ın, Yeni iPad 4G diye reklam yapmasına çok kızıyorlar. Çünkü ülkelerinde 4G altyapısı olmasına rağmen bu frekans uyumsuzluğundan dolayı, Yeni iPad kullanıcıları LTE’den faydalanamayacak.

Türkiyede 4G LTE varmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkiyeden

Türkiyeden

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Türkiyem:)))

Türkiyem:)))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. ***türkiyeme***

***türkiyeme***

Türkiye’me… Nerden baslasam… nasil baslasam… bilmiyorum… Icim icime sigmiyor seni düsündügümde… Her an isyan ediyorum senden uzak kalislarima.. Senden uzak hergün büyüyor icimdeki sizi Seninle olsam daha iyi olurmu.. Olur.. eminim.. cünkü sen varsin.. Cennet kokun saracak bedenimi.. Her sene sardigi gibi Ama beni yikan.. o gidislerim.. Seni mecbur terkedisilerim.. senden ayriliga mahkum eden...
  4. Ukrayna 4G yi kullanmaya başladı

Ukrayna 4G yi kullanmaya başladı

Biz daha 3G ye yeni geçtik.Ukrayna 4G yi kullanmaya başlamış bile.Çok geri kalıyoruz çok... Türkiye'nin iletişimde 3G teknolojisine alışmaya çalıştığı bir dönemde Ukrayna 4G'nin tanıtımını yaptı. FreshTel markası aracılığıyla tüketiciye ulaşan 4G ağında bir aboneye düşen hız 20 Mbs. Bu hız Ukrayna'nın 2006 yılında tanıştığı bir önceki nesil 3G'den tam 7 kat daha hızlı. Icon Private Equity...
  5. ''Türkiyem Türkiyem Cennetim'' Notaları

''Türkiyem Türkiyem Cennetim'' Notaları

türkiyem türkiyem cennetim, şarkısı, notaları, müşerref akay, rast marş, nedir, ile ilgili bilgiler burada melekler 80li yıllarda Müşerref (Akay) Tezcan tarafından seslendirilen ve çok beğenilen ''Türkiyem'' marşının notalarını paylaşıyoruz melekler :)

Sayfayı Paylaş