gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

Türkiyede Bana Tapıyorlar!

Konu, 'Magazin' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinin Caroline rolünü canlandıran Wilma Elles,Türkiye kendisine olan ilgiyi ''Türkiye'de Bana Tapıyolar'' diyerek açıkladı.Sizlerin ne söyleyeceğini biraz tahmin eder gibiyim:oppucuk:Bakalım bayan kendini beğenmiş daha neler demiş;) [​IMG]

Türkiye'de yayınlanan "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" adlı dizide "Carolin" rolünü canlandıran Alman oyuncu Wilma Elles, kendisinin Türkiye'de çok beğenildiğini söyledi.

Güzel yıldız, Alman "Kölner Express" gazetesine yaptığı açıklamada, Türkiye'deki genç kızların kendisi gibi olmak istediğini belirterek, "Dizide arka planda oynamama rağmen burada bana tapıyorlar" ifadesini kullandı.

Gazetenin haberinde, Alman oyuncunun, sokağa çıktığında bir çok hayranı tarafından hediyelere boğulduğu, imza almak isteyenlerin birbiriyle yarıştığı, hatta dizideki rolüne kızan bazı muhafazakar yaşlı izleyicilerin bile, kendisiyle tanışıp konuştuktan sonra Elles'i çok sevdiği belirtildi.

Köln kentinde 8 ay öncesine kadar küçük bir evde yaşayan Alman oyuncunun, bugün İstanbul'da lüks bir dairede oturduğuna işaret edilen haberde, Elles'in, "Şansım varmış. Tam doğru zamanda doğru yerdeydim. Bir Türk yönetmen ile kısa metrajlı film çekmiştik. O bana Türkiye'de çalışmamı tavsiye etti" dediği belirtildi.

Almanya'nın tanınmış film yıldızı Til Schweiger'i Erkan Petekkaya ile kıyaslayan Elles, "Herşey yerli yerine oturdu. Aynen bir yap-boz gibi. Türkiye'nin Til Schweiger'i olan Erkan gibi de süper bir partnerim var" ifadesini kullandı.

Gazetenin haberinde ayrıca, Elles'in Almanya'da "Tatort" adı verilen ve en fazla izlenen polisiye dizide yardımcı rollerde oynamış olduğu hatırlatıldı.

"Öyle Bir Geçer Zaman Ki" dizisinin yaklaşık 20 milyon kişi tarafından izlendiğine dikkati çeken haberde, bu dizinin Almanya'da en çok izlenen programlar arasında yer alan "Wetten Dass..?'dan" (Bahse var mısın?) bile daha fazla izlendiği kaydedildi.

Son düzenleme: 24 Ocak 2011
  2. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    halt ettmis cadi

3. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    ya dizide nasılsa ister istemez kişinin aklında öyle kalıyo insan zakası işte

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
    Hayal dünyasında yaşıyor garibim ne kadar yazık:D

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bizim toplumumuzda ne yazık ki, dizi oyuncuları, dizide ki karekterlerinden ötürü haddinden fazla tepki alıyorlar gerçekte de... :D:D Evet güzel bir kadın, ona benzemek isteyen çok kadın olabilirde. Röportajında verdiği demeçte ki herşey doğru olabilirde. Doğru olmayan tek şey, kendisinin dizide ki karekterle aynı olmaması:)

Paylaşım için tşkler canım :)

6. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    Ben güzel bulmuyorum kendisini,üstelikte tapıyorlarda ne demek ,beğeniliyorum desin en azından :)

Rica ederim adminim:)

7. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Hey Allahım ya kadına bak

8. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    hale etmişşşş cadıı hahaha

Türkiyede Bana Tapıyorlar! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkiyeden

Türkiyeden

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Türkiyem:)))

Türkiyem:)))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. ***türkiyeme***

***türkiyeme***

Türkiye’me… Nerden baslasam… nasil baslasam… bilmiyorum… Icim icime sigmiyor seni düsündügümde… Her an isyan ediyorum senden uzak kalislarima.. Senden uzak hergün büyüyor icimdeki sizi Seninle olsam daha iyi olurmu.. Olur.. eminim.. cünkü sen varsin.. Cennet kokun saracak bedenimi.. Her sene sardigi gibi Ama beni yikan.. o gidislerim.. Seni mecbur terkedisilerim.. senden ayriliga mahkum eden...
  4. ''Türkiyem Türkiyem Cennetim'' Notaları

''Türkiyem Türkiyem Cennetim'' Notaları

türkiyem türkiyem cennetim, şarkısı, notaları, müşerref akay, rast marş, nedir, ile ilgili bilgiler burada melekler 80li yıllarda Müşerref (Akay) Tezcan tarafından seslendirilen ve çok beğenilen ''Türkiyem'' marşının notalarını paylaşıyoruz melekler :)
  5. bana Türkiyenin en güzel camilerini liste halinde yazarmısınız acaba

bana Türkiyenin en güzel camilerini liste halinde yazarmısınız acaba

Lütfen bana Türkiye'nin en güzel camilerini liste halinde sıralayabilirmisiniz , çok acele cevap bekliyorum sizden.

Sayfayı Paylaş