gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Türkiye'de Bir Tane Acun'da Var!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

acun ılıcalı acın ılıcalı haberleri

Sevgili melekler, başarılı program yapımcısı ve sunucu Acun Ilıcalı, yeni aldığı teknesiyle gezerken görüntülendi. Bodrum'da tatil yapan Acun Ilıcalı, yeni satın aldığı Cigarette 50 Marauder marka teknesiyle ilk kez görüntülendi. Ünlü televizyoncu bir arkadaşıyla beraber Yalıkavak açıklarında yeni teknesinin tadını çıkarttı. Mercedes Benz C63 modelden ilham alınarak tasarlanan teknenin uzunluğu 17 metre, saatteki hızı ise 120 deniz mili yani yaklaşık 200 km. Türkiye'de sadece Ilıcalı'da olduğu öğrenilen sürat teknesinin fiyatının ise 1,3 milyon dolar (2,5 milyon TL) olduğu öğrenildi.

Türkiye'de Bir Tane Acun'da Var! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. içlerinde bir tane var ki harika

içlerinde bir tane var ki harika

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. kaç tane ojeniz var?

kaç tane ojeniz var?

ilk ben başliyim 18 tane var ve daha da artacak peki ya sizin kaç tane ojeniz var?
  3. Acun'un Artık Uçağıda var

Acun'un Artık Uçağıda var

acun ılıcalı kimdir vikipedi acun ılıcalının uçağı eşi hayatı resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Yaptığı Program ve Projeler ile adını iyice duyuran Acun Ilıcalı'yı tanımayan yoktur sanırım melekler. hee ama yok ben tanımıyorum diyorsanız Acun Ilıcalı hakkında bilgimizde mevcut melekler ::D:D Acun ılıcalı Süper lüks arabalarının yanısıra Birde lüks Sürat teknesi aldı...

Sayfayı Paylaş