gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Türkiyede bulunan güzel sanatlarla ilgili eğitim veren lise ve fakülteler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba.Resme yatkın olduğumu düşünüyorum.Bu yönde eğitim almak istiyorum ve sizden güzel sanatalarla ilgili ülkemizde hangi okulların eğitim verdiğini öğrenmek istiyorum....

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Mimar Sinan Güzel Sanatlar
    Zeki Müren Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi

Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

Pera Güzel Sanatlar Lisesi

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi

TC Trabzon Güzel Sanatlar

Güzel Sanatlar Fakültesi - Işık Üniversitesi

Türkiyede bulunan güzel sanatlarla ilgili eğitim veren lise ve fakülteler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Veremle Savaş Eğitimi Haftası İle İlgili Sözler

Veremle Savaş Eğitimi Haftası İle İlgili Sözler

Veremle Savaş Eğitimi Haftası İle İlgili Sözler Arkadaşlar merhaba sizlerden Veremle Savaş Eğitimi Haftası İle İlgili Sözler rica ediyorum şimdiden tşklerimi sunuyorum.
  2. Veremle Savaş Eğitimi Haftası İle İlgili Bilgi

Veremle Savaş Eğitimi Haftası İle İlgili Bilgi

Veremle Savaş Eğitimi Haftası İle İlgili Bilgi Selam arkadaşlar Veremle Savaş Eğitimi Haftası İle İlgili Bilgi yazmanızı rica ediyorum bu sayfadan yazarsanız sevinirim ya da önceden yaptığınız gibi ilgili konunun linkli başlığını verirseniz makbule geçer:)
  3. Eğitim Fakülteleri Kontenjanları

Eğitim Fakülteleri Kontenjanları

Eğitim Fakülteleri Kontenjanları hakkında bilgi rica ediyorum şimdiden cevap için bilgi için tşklerimi sunuyorum melek gibi meleklersiniz:)
  4. Eğitim Fakülteleri kapatılıyor mu?

Eğitim Fakülteleri kapatılıyor mu?

Eğitim Fakülteleri kapatılıyor mu Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda Eğitim Fakültesi kontenjanları hakkında bilgi edinmek isteyenler için bir araştırma yaptık ve bakın Eğitim Fakülteleri haberleri arasında neler bulduk. Eğitim Fakülteleri kapatılıyor mu? Yükseköğretim Kurulu Genel Kurul toplantısı Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer başkanlığında toplandı.Toplantıda MEB ile YÖK...
  5. bana Türkiyenin en güzel camilerini liste halinde yazarmısınız acaba

bana Türkiyenin en güzel camilerini liste halinde yazarmısınız acaba

Lütfen bana Türkiye'nin en güzel camilerini liste halinde sıralayabilirmisiniz , çok acele cevap bekliyorum sizden.

Sayfayı Paylaş