gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

türkiyede erkekler nasıl kadınlar nasıl pc kulllanıyolar

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

http://www.atillaate.com/xp/index.html
    özellikle msnye girin

not: korkmayın istediğiniz msnye girin ve kafadan bir sifre yazin msn acilacaktir ayrica kadinlarin sayfasina girince dosyalarda resimlere bakmayi unutmayin :D:D:D:D:D

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha güzelmiş:)

3. İLKYAZ

İLKYAZ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bu ne yaaa..alemsin ariza...çok hoştu bu arada :)

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ayy çok hoş koptum ya erkeklerin gelen mailini okudum''seninle konuştuktan sonra çok düşündüm ve boşandım kocamaada anlattım seni anlayışla karşıladı'' :zuha:

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    ayyy süperr bu ya nerden buldun sen bunu ya bayıldım..

6. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    vaaaaaaaaaay nerden buldun ya süper

türkiyede erkekler nasıl kadınlar nasıl pc kulllanıyolar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkeklerin Söylediklerini Kadınlar Nasıl Anlıyor?

Erkeklerin Söylediklerini Kadınlar Nasıl Anlıyor?

Söylediğin şeyi duydum hayatım, (Yani neden seni anlamadığımı düşünüyorsun).. İletişim sorunları.. Erkeklerin söyledikleri kadınların duydukları.. Sevgiliniz ayağını uzatmış TV izliyor ve siz onunla konuşmaya çalışıyorsunuz. Bulaşıklardan ya da işyerinden anlatıyorsunuz. O ise, tüm söylediklerinizi dırdır olarak mı anlıyor? Söylediğiniz şeyleri karşı cins genel olarak yanlış mı anlıyor?...
  2. Erkekler nasıl kadınlardan etkileniyor ?

Erkekler nasıl kadınlardan etkileniyor ?

erkekler nasıl kadınlardan etkilenir erkek kadından nasıl etkilenir erkekler kadınlardan çok neyden kadınlar erkeklerden Kadınlar için hoşlandığı erkekleri etkilemek çok değil.. Ancak hoşlandığı erkekten başka kadınlar da etkileniyorsa sıkı bir rekabet onları bekliyor. İnternette 'nasıl bir kadın arıyorum' diye aradığınızda binlerce sonuçla karşılaşabilirsiniz. İşte erkekleri etkileyen,...
  3. Kadınlar Nasıl Erkeklere Bayılır

Kadınlar Nasıl Erkeklere Bayılır

nasıl bayılınır insan nasıl bayılır kadınların erkeklerde aradığı fiziksel özellikler bir insan bayılır kadınların penise bakışı Araştırmalara göre kadınların aradıkları özellikleri yazdım .. Kadının dış görünüşten çabuk etkilenmesinde, erkeğin "ailesini iyi geçindirebilir" izlenimi uyandırıyor olması gibi nedenler söz konusu olabilir. İnsan topluluklarını ve bunların farklı...
  4. Kadınlar ve erkekler nasıl düşünürler?

Kadınlar ve erkekler nasıl düşünürler?

kadın ve erkek erkekler nasıl düşünür erkekler kadınları nasıl düşünür Erkekleri bilmem ama biz kadınlar hep duygusal şeyler düşünürüz.Bizim içimizde iyilik var ama erkeklerr....Buyrunuz... Kadınlar ve erkekler nasıl düşünürler? K: Saatlerce öpsem bile sıkılmıyorum. Aramızda kuvvetli bir elektrik var. E: Ulan saatlerdir öpüşüyoruz öpüşüyoruz daha ikinci safhaya bile geçemedik. K: Yanımda...
  5. Kadınlar erkekleri nasıl giydirilmeli?

Kadınlar erkekleri nasıl giydirilmeli?

Selam kızlar acaba Kadınlar erkekleri nasıl giydirilmeli?

Sayfayı Paylaş