gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Türkiye'de ki Facebook Kullanıcı Sayısı Kaç Biliyor musunuz?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

türkiyedeki facebook kullanıcı sayısı türkiyedeki facebook kullanıcı sayısı

Dünya üzerinde herhalde facebook kullanmayanlar büyük bir azınlığı oluşturur melekler, tabi gelişmemiş ülkelerde yaşayanlardır muhtemelen bu azınlık ta. Peki ülkemizde ne kadar facebook kullanıcısı olduğu hakkında bir fikriniz var mı ? Hemen söyleyelim :)

Türkiye'deki Facebook üye sayısı 31 milyon 247 bin 120. Türkiye dünyada 6.; Avrupa'da ise ilk sırada.
    Nüfusun yüzde 40’ından fazlası Facebook kullanıcısı olan Türkiye’de üyelerin yüzde 63’ü erkek, yüzde 37’si kadın.

Türkiye'de ki Facebook Kullanıcı Sayısı Kaç Biliyor musunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkiyedeki Facebook Kullanıcı Sayısı

Türkiyedeki Facebook Kullanıcı Sayısı

Türkiyedeki Facebook Kullanıcı Sayısı kaçtır? Selam arkadaşlar hemen hemen herkes büyük küçük facebook kullanıyor peki Türkiyedeki Facebook Kullanıcı Sayısı kaçtır?
  2. Berna Karagözoğlu Kaç Yaşında Biliyor musunuz

Berna Karagözoğlu Kaç Yaşında Biliyor musunuz

bir şarkısın sen programında ki Berna Karagözoğlu Kaç Yaşında acaba biliyor musunuz? Bu kız çok küçüktü ne ara büyüdü acaba çabuk mu gelişti yaşını merak ettim:S
  3. Milan Macvan Boyu Kaç biliyor musunuz

Milan Macvan Boyu Kaç biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar galatasaray basketbol takımının yeni transferi Milan Macvan Boyu Kaç merak ediyorum Milan Macvan Boyu Kaç bilen varsa bana yazsın lütfen.
  4. 2012 Yılında Kanserden Ölenlerin Sayısı Kaç Biliyor musunuz ?

2012 Yılında Kanserden Ölenlerin Sayısı Kaç Biliyor musunuz ?

Bu konu; 2012 yılında kanserden ölenlerin sayısı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Milan & Dünya Sağlık Örgütü 2012 yılında kanserden ölenlerin sayısı hakkında bir araştırma yapmış ve bakın şu verilere ulaşmış... Milan & Dünya Sağlık Örgütü veritabanından alınan toplumsal bilgiler üzerinde “Logaritmik Poisson sayımı” modelinin verileri kullanılarak, 2012 yılında...
  5. Türkiye'deki Boşanma Sebeplerini Biliyor musunuz?

Türkiye'deki Boşanma Sebeplerini Biliyor musunuz?

türkiyede boşanma sebepleri, türkiyede boşanma nedenleri, türkiyede boşanma oranları Sevgili melekler, üzülerek sizleri bilgilendiriyorum ki, boşanma ülkemizde her yıl artarak devam ediyor. Adalet Bakanlığı verilerine göre, 2002’de 95 bin 323 çift boşandı. Bu oran geçtiğimiz yıl yüzde 29,4 artarak 123 bin 325’e ulaştı. Kavgadan değil genelde aşağılamadan meydana gelen boşanmalar hakkında...

Sayfayı Paylaş