gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Türkiye'li Hürrem

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Türkiye'yi her yönden beğenen ekmek kapısı olarak gören Romanyalı güzelin bakalım Türkiye planları nelermiş.....

TÜRK VATANDAŞI OLUNCA HÜRREM OLACAK
    AKŞAM KEYFİ'NE KONUK OLAN TATİANA MRİNESCU, TÜRKİYE VATANDAŞALIĞINA GEÇECEĞİNİ SÖYLEDİ..

Romanya'nın bir numaralı güzeli Tatiana Marinescu, Türk vatandaşı olunca adını Hürrem olarak değiştireceğini, bu adı seçmesinde Hürrem Sultan'ın güçlü bir kadın olmasının büyük etken olduğunu söyledi. 'Müslaman olmayı düşünüyor musun?' sorusuna ise 'Ben Müslüman olsam bile bunu kimse bilmeyecek. Allah ve benim aramda olan bir konu olduğu için bunu reklam malzemesi yapma

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bahar hürrem
    hürrem bence kesinlikle doğru söylemiş sen ister çirkin ister güzel ol amam ben sana hayranın hastayım yemin ediyorum öl desen ölürüm

Türkiye'li Hürrem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hürrem  sultan

Hürrem sultan

MALZEME 200 gr Dana Eti ( Tranç Eti ) Yağsız ve Sinirsiz ( Kuşbaşı ) 100 gr Kültür Mantarı 1 tane orta boy Soğan 1 tane Sivri Biber 1 tane orta boy Domates 1 yemek kaşığı Salça ½ Limon 2 tane orta boy Patates 2 su bardağı Su 1 su bardağı Süt Arzu Edilen Miktarda Tuz ve Karabiber YAPILIŞI 1 – Kültür mantarlarını yıkayıp süzdükten sonra 30 dakika limonlu ve tuzlu suda bekletelim. daha...
  2. Hürrem karameli

Hürrem karameli

hürrem karameli hürrem karameli saç rengi kimlere yakışır saç boyası hürremin rengi kimlere yakışır Son günlerde Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Hürrem'in saç rengi kuaförlerde çok boyanan,hazır boyalarda da çok satan renkler arasındaymış.. Karamel rengi diye tabir edilen Hürrem'in saçlarını sizler nasıl buluyorsunuz bilmem ama ben bu rengi beğeniyorum..
  3. Hürrem Kırmızısı

Hürrem Kırmızısı

Kırmızı rengi moda haline getiren Ünlü oyuncu bu sıralar hep kırmızılar içinde... ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinin ‘Hürrem Sultan’ı Meryem Uzerli, City’s’de alışveriş yaparken ilgi odağı oldu. ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinin ‘Hürrem Sultan’ı Meryem Uzerli, City’s’de alışveriş yaparken ilgi odağı oldu. Sigarayı bıraktıktan sonra şişmanladığını belirten oyuncu, yediklerine dikkat ederek yavaş...
  4. Hürrem Parfümü

Hürrem Parfümü

hürrem parfümü hürrem kokusu Meleklerim birde Hürrem Parfümüne bakalım :) Parfüm, tanım olarak kokulu esans yağları, aromatik karışımlar ve çeşitli kimyasal maddelerden elde edilen, insan vücudu, çeşitli nesneler ve ortamlara güzel koku vermek amacıyla kullanılan karışımların genel adıdır. Türk Dil Kurumu Sözlüğü’nde parfüm kelimesi “güzel koku” ve “şişelenmiş güzel koku” olarak...
  5. hürrem

hürrem

hürrem ismi kuranda geçiyor mu

Sayfayı Paylaş