gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

'Türkiye'nin Beyonce'si benim'

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Sesine çok güvenen taze şarkıcı iddialı konuştu. Eski manken-yeni şarkıcı Asuman Krause, müzik dünyasındaki iddiasını çarpıcı açıklamalarıyla sürdürüyor. 'benimMTV'im adlı programa konuk olan Krause, 'Türkiye'nin Beyonce'si benim. Türkiye'de onun standartlarında biri varsa o da benim. Beyonce nasıl şarkı söylüyorsa ben de aynen öyle söylerim' dedi. 'Demet Akalın'ın sesi Seray Sever'e eşdeğer' diyerek, yeni bir polemiğin fitilini ateşlemeye hazırlanan Asuman Krause, sesinin oktavının Sertab Erener düzeyinde olduğunu iddia etti. Krause, mankenlik yaptığı dönemlerde de çok başarılı olduğunu hatırlatarak, 'Ben, Çağla Şikel ve Tuğçe Kazas gibisi gelmedi' şeklinde konuştu.
    superonline.com

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 'Türkiye'nin Beyonce'si benim'
    hahaha durun yaa inanmıyorum gülmekten öldüm :D Sertap Erener'i kendinle eş değer ttuup kadının o kadar sanat hayatını hiçe sayan şahsiyet Asuman krause!!!!!!!! ne yaptığını sanıyor bu.. Sertap Erener'in sesinde ses tanımıyorum bu gelmiş ne diyor..! Demet Akalın'a nasıl laf atar. Sesini sevmesem de şarkıları harika Deemt'in.. Her yaz patlama apıyor. o kim o kim yapma asuman çok komiksin ! :D hahahah:D

Kendini çok bişey sanıyor yakın zamanda bununda havası iner tıpkı diğerleri gibi..!

'Türkiye'nin Beyonce'si benim' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte Türkiye'nin ağlanacak hali!

İşte Türkiye'nin ağlanacak hali!

Büyüklerimiz kriz bitiyor dedikçe rakamlar onları yalanlıyor. Şimdi de işsizlik oranları açıklandı ve gerçekler çok can acıtıcı; İşsizlik oranları ve bütçe açığı açıklandı. İşsizlik Ağustos ayında %13,4 oranında arttı. 2008'in aynı ayında işsizlik 10,4'tü... Bu da geçen yıldan bu yana 900 bin oranında artmış demek oluyor. Tarım dışı işsizlik ise yüzde 17'ye çıktı... Gençlerde işsizlik...
  2. Türkiye'nin İlk Heykeli

Türkiye'nin İlk Heykeli

türkiyenin ilk heykeli, nedir, nereye dikildi, kim yaptı, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Türkiye'nin dikilen ilk heykelini biliyor muydunuz?Ben bilmiyordum yeni öğrendim ve paylaşmak istedim. Türkiye’nin ilk heykeli 10 metre uzunluğundaki Osman Gazi büstüdür. Bu büst 1914-1918 arasında Sivas Valisi Muammer Bey’in girişimiyle Hafik-Zara yolu...
  3. Türkiye'nin İklim Özelikleri Nelerdir

Türkiye'nin İklim Özelikleri Nelerdir

TÜRKİYE İKLİMİ Türkiye ılıman kuşak ile subtropikal kuşak arasında yer alır. Türkiye’nin üç tarafının denizlerle çevrili olması, dağların uzanışı ve yeryüzü şekillerinin çeşitlilik göstermesi, farklı özellikte iklim tiplerinin doğmasına yol açmıştır. Yurdumuzun kıyı bölgelerinde denizlerin etkisiyle daha ılıman iklim özellikleri görülür. Kuzey Anadolu Dağları ile Toros Sıradağları, deniz...
  4. Türkiye'nin İlk İnternet Sitesi

Türkiye'nin İlk İnternet Sitesi

Türkiye'nin İlk İnternet Sitesi hangisidir bilen var mı varsa cevabı yazsın:)
  5. O Ses Türkiye'nin Birincisi Bence Athena Gökhan!

O Ses Türkiye'nin Birincisi Bence Athena Gökhan!

o ses türkiye, o ses türkiye athena gökhan, athena gökhan Sevgili melekler, O Ses Türkiye'nin dün gece yayınlanan yarı final bölümünün ardından finale kalan 4 isim de (Hasan Doğru, Mert Demir, Abdullah Cilviz ve Ersin Yılmaz) Athena Gökhan'ın yarışmacılarından çıktı. Yeni sezona başlarken yeni jüri üyelerinden en çok ilgiyi Ebru Gündeş çekmişti. Ancak gerek sempatikliği, gerek müzik kulağı,...

Sayfayı Paylaş