gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Türkiye'nin eğitim ortalaması

Konu, 'Eğitim ve Kadın' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

türkiyenin eğitim ortalaması türkiye eğitim ortalaması türkiyede türkiyenin yaş Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Mustafa Özbek, yaptırdığı araştırmada 82 yıllık cumhuriyet tarihinde, 75 milyonun eğitim ortalamasını çıkardı. İşte ortalamamız..

Bursa'da, Anatolia Otel'de düzenlenen Türk Metal Sendikası Bursa 3 No'lu Şubesi'nin 1. Olağan Genel Kurulu'nda konuşan Özbek, Türkiye'nin uyuşturulmuş bir toplum haline getirildiğini belirterek,

“Eğitilen insan vatanına, bayrağına, milletine haklarına sahip çıkar. Aksi takdirde safsatalara, provokasyonlara inanıp ülkeyi kötü duruma sürükleyebilir. 82 yılda 75 milyonluk nüfusun eğitim ortalaması 4. sınıftan terk” diye konuştu.

Türkiye'nin eğitim ortalaması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. forummumuzun yaş ortalaması nedir?

forummumuzun yaş ortalaması nedir?

bakalım formumuzun yaş ortalaması ne?
  2. Lise Not Ortalaması Hesaplama

Lise Not Ortalaması Hesaplama

Lise Not Ortalaması Hesaplama nasıl yapılır. Arkadaşlar lisede not ortalaması nasıl hesaplanır bilen var mı?
  3. Karne Not Ortalaması nasıl Hesaplanır

Karne Not Ortalaması nasıl Hesaplanır

Lise 1.Sınıf Not Ortalaması hesaplama Karne Not Ortalaması nasıl Hesaplanır Merhaba Melek'ler ve lise karne notunu hesaplamak isteyen tüm öğrenci misafirler, bu yazımızda sizlere karne notu nasıl hesaplanır diye bilgiler aktarıyor ve karne notunuzu hesaplamanızı sağlıyoruz. Ortalama nasıl hesaplanır..?? - Dersleri alt alt yazıp sıralayınız, karşılarına haftalık ders saatlerini yazınız....
  4. Lise Not Ortalaması Hesaplama Nasıl Yapılır...

Lise Not Ortalaması Hesaplama Nasıl Yapılır...

Lise Not Ortalaması Hesaplama Lise Not Ortalama Hesaplama Nasıl Yapılır Yıl sonu yaklaşırken derslerini geçmeye çalışan arkadaşlarımızın son zamanlarda sık sık yaptığı hesaplamalardandır karne notunu hesaplama. Bu konuda sizlere kısaca ve öz olarak anlayabileceğiniz dilde not ortalamasını hesaplattırmaya çalışacağız. - Elinize bir kağıt alıp bütün derslerinizi yukarıda aşağıya yazın -...
  5. Almanların Boy Ortalaması kaç acaba?

Almanların Boy Ortalaması kaç acaba?

Merhaba arkadaşlar benim yine garipten meraklarım bastı ve bu kez de almanların boyları uzun mu kısa mı diye merak ettim acaba Almanların Boy Ortalaması kaç biliyor musunuz?

Sayfayı Paylaş