gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Türkiye'nin En Güzeliymiş

Konu, 'Kadınlar' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

gizem memiç Bildiğimiz gibi her sene düzenleniyor bi ya da bir kaç güzellik yarışması.Önemli olan iç güzelliğidir dış güzelliği gelip geçicidir deniyor ama hiç bir yerde ben iç güzellik yarışmasına rastlamadım nedense.Varsa yoksa dış güzellik fizik,kimya,matematik....:D Birinci seçilen kızımıza baktım da yahu eminim benim güzelim Türkiyemde bu kızdan kat be kat güzel kızlar vardır.Bu yarışmaya katılamıyorlar ya da katılmıyorlar diye kendilerinin eline su bile dökemeyecek bu bayanların ülkelerinin en güzeli seçilmesi herhalde baya bir koyuyordur onlara.Şahsen bana koyuyor.İTİRAZ EDİYORUM KARDEŞİM.4 Jüri üyesi bu kızı birinci seçmiş diye niye ülkemin en güzeli bu kız oluyormuş ki.Sizce de haksız mıyım meleklerim Allah aşkına ya.Göz var izan var yani.
    Neyse işte haberimiz ve işte güzelimiz.

Miss Turkey 2010Güzellik Yarışması'nın birincisi Gizem Memiç oldu!

14 numara ile yarışan Gizem Memiç Miss Turkey 2010 Güzellik Yarışması'nın birincisi oldu. Gizem Memiç ülkemizi Vietnam'da gerçekleşecek olan Dünya Güzellik Yarışması'nda temsil edecek.

Yarışmada 2. olan güzel ise 9 numara ile yarışan Serenay Sarıkaya'ydı. 3.nün Döndü Şahin olduğu yarışmada 4. ise Dilay Korkmaz oldu.
    Seçilen 4 güzele Miss Turkey 2009'un dört güzelinden Ebru Şam birincilik tacını, Senem Kuyucuoğlu ikincilik, Ebru Hacıbedel üçüncülük ve Begüm Yılmaz da dördüncülük tacını sahnede devretti.

2. iremeyra

iremeyra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten çok saçma bence ben kat be kat güzelim hepsinden bundan daha önce girdiğim beş güzellik yarışmasını da birincilikle kazandım bunlar nedir ki?

3. leylaşah

leylaşah Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    KIM DEMİŞ
    saçmalık bu bence

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Valla ne yalan söylim bende beğenmedi seçilen kişiyi bence çok daha hakeden güzeller vardı ama bana kalırsa hak yendi...

5. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    tuba büyüküstünün üstüne güzel bayan tanımam...buna da güzel deniliyorsa artık :D

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bence kat ve kat güzelleri var cidden bunlar hiçbirşey değil :)

7. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Ben daha guzelim..hehe hehh.Yarismalardaki birincileri genellikle begenmiyorum,yarismalardaki kriterler neler oluyor acaba?Sadece yuz guzelligi olmadigi kesin.

8. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    yani kat kat güzeli bizleriz işte meleklerim:):) ya 2.ye ne demeli resmen torpilli valla:S:S

9. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Bende pek beğenmedim elbet daha güzelleri vardır..

10. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    hahaha akşam akşam güldürdün beni amma sallamışsın mesajlarda tebrik ederim seni hayal gücünden dolay :)Ama bunda daha da bi sallamışsın :)):tasu:

11. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    elbette güzellik yarışmlarının bizim gözümüzle göremediğimiz kriterleri var, mesela eğitim, kültür, yabancı dil ve kişinin üzerinde taşıdığı asalet gibi... O kadar jüri üyesi seçtiğine göre vardır bi keramet, ama "güzellik görenin gözündedir" demiş atalırımız.. :D

12. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    hakkaten türkiyeyi temsil edecek güzel bumuymuş:)
    türkiyemin güzel kızları gösterin bi kendnizi:D:D deeee juri üyeleri güzel görsn:D
    gerçi onlarıda çok görmemek lazm.mecbur brni seçmek zorndalar o kızlarn arasndan:D:D

13. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Habere bakilirsa magazincilerimizde pek begenmemis kizlari..:)

Memiç'in sağ yanağında ergenlik döneminden kalan sivilce izleri vardı. Bu izler yeni Türkiye güzelinin uzaktan çekilen fotoğraflarında bile dikkatlerden kaçmadı.

14. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    ayyy bunlar mııı şaka mıı buu yaa...şaka olmalıı bencee yaniii heçç begenmedimmm ne kriterii güzel de secilmişş merakk etttimm walla şimdiii....

15. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    ama oraya katılmakta bir cesaret işi hak yemeyelim güzel olmak yetmiyo yetenekte istiyolar
    lalezarada katılıyorum

Türkiye'nin En Güzeliymiş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkiye'nin En Güzel Şehiri

Türkiye'nin En Güzel Şehiri

Türkiye'nin En Güzel Şehiri
  2. Türkiye'nin En Güzel 10 Hanı

Türkiye'nin En Güzel 10 Hanı

tokat taşhan hakkında bilgi alara hanı yaptıran devlet alara han yaptıran devlet alarahan han yapıldığı yüzyıl Türkiye'nin En Güzel 10 Hanı Hanlar, sosyal ve ticari hayatın önemli bir merkeziydi. Uzak diyarlardan gelen tüccarlar, seyyahlar, dervişler ve keşişlerin konakladığı yerlerdi. Hanlar kent merkezindedir. Arabalarınızı, atlarınızı, kervanla gelmişseniz develerinizi çekeceğiniz ahırlar...
  3. Türkiye'nin en güzel yaylaları

Türkiye'nin en güzel yaylaları

türkiyenin yaylaları haritası trabzon yaylalarının isimleri ülkemizin önemli yaylaları ve bulundukları bölgeler ülkemizin yaylalarının bulundukları bölge türkiyenin en güzel resimleri İnsana özgürlüğünü hissettiren yaylalar, serinlemek ve kafa dinlemek için ideal yerler arasında. Karadeniz başta olmak üzere tam bir yayla cenneti olan ülkemizin önde gelen gezgin, fotoğrafçı ve seyahat...
  4. Türkiye'nin En Güzel İlçeleri Hangileri?

Türkiye'nin En Güzel İlçeleri Hangileri?

Türkiyenin En Güzel İlçeleri Türkiyenin En Güzel İlçeleri Hangileri Ülkemizin her bir karışı birbirinden güzel, birbirinden şirin yerleşim merkezleriyle dolu melekler :) Gezdikçe görüyorsunuz ki öyle değerli doğal hazinelerimiz var ki. Tabiat, 4 mevsim, yeşilin ve mavinin her tonu, sıcacık güneşi, bembeyaz karıyla tam bir cennet Türkiye :) Ancak yine de bazı ilçeler en güzeller olarak...
  5. Türkiye'nin en güzel kumsalları

Türkiye'nin en güzel kumsalları

türkiye’nin en güzel kumsalları hangisi,türkiyenin en güzel plajı,türkiyenin en güzel kumsalları nerede,türkiyenin en iyi 10 kumsalı,türkiyedeki en güzel kumsal hangisi,türkiyede en güzel plajlar nerede,en güzel kumsal sahilleri, Aslında böyle bir sorunun cevabı yok , Çünkü 8337 Km deniz sınırı olan bir ülkedeyiz. Bu sorunun cevabını tam olarak verebilmek imkansız.Araştırmalara ve...

Sayfayı Paylaş