gebe
  1. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

türkiye'nin en komik ünlüsü kim?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında gullu_23 tarafından paylaşıldı.

Türkiye'nin en komik ünlüsü kim olabalir tamamen meraktan açtım konuyu arkadaşlar hadi bulalım bu ünlüyü kimmiş bakalım!!!!! hahaha

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 6 Mart 2011
türkiye'nin en komik ünlüsü kim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sizce türkiye'de en komik ünlü kim!!!!!

sizce türkiye'de en komik ünlü kim!!!!!

sizce türkiyede en komik ünlü kim ben biliyorum ama sizde belirleyin bakalım :) :)
  2. Türkiye'nin En Güzel Gülen Kadını Kim?

Türkiye'nin En Güzel Gülen Kadını Kim?

türkiyenin en güzel gülen kadını, kim, seçildi, kimler listede, size göre, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Herkese Sağlık dergisi Türkiye'nin en güzel gülen kadınlarını seçmiş :) Türkiye’nin farklı illerinden15 diş hekimi akademisyenin jüri üyeliğini yaptığı çalışmanın sonuçlarına göre, estetik diş hekimliği açısından Türkiye’nin en iyi gülüş tasarımına sahip...
  3. Sizce Türkiye'nin En Güzel Gözlü Kadını Kim ? Oylayalım mı ?

Sizce Türkiye'nin En Güzel Gözlü Kadını Kim ? Oylayalım mı ?

Türkiyenin en güzel gözlü kadını En güzel gözlü kadınlar Sevgili melekler, elbette ki hepimizin gözleri renkli :D:D Ben şahsen sadece mavi ya da yeşil gözlülere renkli gözlü denilmesine karşıyım, sonuçta siyah, kahverengi ya da ela da birer renk :) Neyse lafı fazla uzatmayalım ve Türkiyenin en güzel gözlü kadını kim diye sizlere bir soru soralım. Elbette ki daha birçok güzel gözlü...
  4. Sizin burcunuzun ünlüsü kim?

Sizin burcunuzun ünlüsü kim?

Bu konu; burcunuzdaki ünlüler ile ilgili bilgi vermektedir. Burçlara merakı olan meleklerimiz için hangi burçta hangi ünlülerin olduğunu araştırdık. Burcunuzun özelliklerini taşıyor musunuz? Burcunuzdaki kişiyseniz sizinle aynı karakter özelliklerini gösteren dünyaca ünlü insanları bilmek istemez misiniz? Mesela ben burcumu Marilyn Monroe ve Victoria Beckham gibi iki güzel ünlüyle...
  5. Yalan Dünya Dizisinin En Komik Karakteri Kim?

Yalan Dünya Dizisinin En Komik Karakteri Kim?

yalan dünya dizisi yalan dünya dizi karakterleri Sevgili melekler, hemen hepimizin beğenerek izlediği Yalan Dünya dizisi her bölümüyle bizi kırıp geçiriyor. Gülse Birsel'in harika senaryosuyla her hafta evlerimize konuk olan Yalan Dünya dizisinin karakterleri de büyük ilkgi görüyor. Orçun'dan Zerrin'e Çağatay'dan Gülistan'a kadar her biri ayrı komik karakterlere geçtiğimiz günlerde yeni bir...

Sayfayı Paylaş