gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Türkiye'nin en ünlü erkekleri kuaför Veysel Şenel'den vazgeçmiyor.

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kuaför isimleri veysel kuaför veysel şenel ünlü isimleri
    Türkiye'nin en ünlü erkekleri kuaför Veysel Şenel'den vazgeçmiyor. Şenel, müşterileri için sürekli seyahat ediyor.

Metroseksüellığin prim yaptığı son yıllarda artık erkekler de dış görünüşlerine büyük önem veriyor. Erkekler için özellikle kuaförleri vazgeçilmez. Spor ve sanat dünyasındaki ünlü erkeklerimizin gözdesi kuaför Veysel Şenel'in Suadiye, İstinye ve Ulus'ta kuaför salonları var.

Dünyayı gezdi
    Şenel, müşterilerinin isteği üzerine şehirlerarası hatta uluslararası seyahatler yapıyor. İbrahim Tatlıses'in isteği üzerine Bodrum'a giden ünlü kuaför, Fatih Terim için İsviçre ve Avusturya'ya, Kenan Doğulu için ise Amerika'ya kadar gitmiş.

Türkiye'nin en ünlü erkekleri kuaför Veysel Şenel'den vazgeçmiyor. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkiye'nin En Güzel Şehiri

Türkiye'nin En Güzel Şehiri

Türkiye'nin En Güzel Şehiri
  2. Türkiye'nin en güzel yaylaları

Türkiye'nin en güzel yaylaları

türkiyenin yaylaları haritası trabzon yaylalarının isimleri ülkemizin önemli yaylaları ve bulundukları bölgeler ülkemizin yaylalarının bulundukları bölge türkiyenin en güzel resimleri İnsana özgürlüğünü hissettiren yaylalar, serinlemek ve kafa dinlemek için ideal yerler arasında. Karadeniz başta olmak üzere tam bir yayla cenneti olan ülkemizin önde gelen gezgin, fotoğrafçı ve seyahat...
  3. Türkiye'nin En Güzeliymiş

Türkiye'nin En Güzeliymiş

gizem memiç Bildiğimiz gibi her sene düzenleniyor bi ya da bir kaç güzellik yarışması.Önemli olan iç güzelliğidir dış güzelliği gelip geçicidir deniyor ama hiç bir yerde ben iç güzellik yarışmasına rastlamadım nedense.Varsa yoksa dış güzellik fizik,kimya,matematik....:D Birinci seçilen kızımıza baktım da yahu eminim benim güzelim Türkiyemde bu kızdan kat be kat güzel kızlar vardır.Bu yarışmaya...
  4. Dünyaca En Ünlü Erkek Giyim Markaları Nelerdir

Dünyaca En Ünlü Erkek Giyim Markaları Nelerdir

Dünyaca Ünlü Erkek Giyim Markası Dünyaca Ünlü Erkek Giyim Markaları Nelerdir Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda hem sizlerin eşleri için, hemde bizi ziyaret eden sevgili beyler için dünyaca ünlü erkek giyim markalarını listeliyoruz :) Buyrun bakalım dünyada ki en ünlü erkek giyim markaları nelermiş öğrenelim arkadaşlar :) Uptown Pierre Cassi Pierre Cardin Mithat...
  5. Dünyaca Ünlü Kuaförden Saç Bakım Tüyoları!

Dünyaca Ünlü Kuaförden Saç Bakım Tüyoları!

saç bakım tavsiyeleri kuaförden saç bakımı Sevgili melekler, dünya çapında nam salmış olan ünlülerin kuaförü Negin Zand, saç bakım sırlarını paylaştı. Kate Hudson’ın kumsal sarısı parlaklıklarından Megan Fox’un koyu kestane buklelerine kadar süper starların saçlarına ışık veren Negin Zand, saç boyama denince ilk sırada gelen isim. İran doğumlu Zand Emirates Woman dergisine saç bakımıyla...

Sayfayı Paylaş