gebe
  1. roseblue07

roseblue07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Türkıyenın gece görüntüsü müthıs.... :)))‏

Konu, 'Komik Resimler' kısmında roseblue07 tarafından paylaşıldı.

TÜRKİYE [​IMG]
    ÜZGÜNÜM .
    ELEKTRİĞE % 22 ZAM GELDİ ....:))

Türkıyenın gece görüntüsü müthıs.... :)))‏ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gece

gece

Ağlıyordum hergün gündoğumandan önce yoksa doğumlarda mı acıydı benim için ölümler kadar.Neyin karanlığının içine hapsedilmiştim buaralar bilmiyorum, yoksa bir karanlığa hapsedilmeyi yeğleyecek kadar boşluktamıydım. Ağlıyordum sevdiğim için ama bundan ne sevdiğimin haberi vardı nede sevmediğimin.Gözyaşlarım herakşam yastığımın dokularına yavaş yavaş işliyordu acımın kalbime işlediği gibi...
  2. Kar Tanesinin Mikroskopta görüntüsü

Kar Tanesinin Mikroskopta görüntüsü

kar tanelerinin şekilleri kar taneleri şekilleri tanesi tanelerinin geometrik Kar taneleri mükemmel geometrik şekilleriyle adeta gökyüzü çiçeklerine benziyor.Bir tanesini bile en dahi mimar dakikalarca uğraşmadan çizemeyeceği halde,ALLAH milyarlarcasını her saniyede şekillendirip,eşit ağırlıklardakesip yeryüzüne gönderiyor. --ingiliz bilim adamı 24 bin kar tanesi...
  3. Deniz Görüntüsü Oluşturma

Deniz Görüntüsü Oluşturma

photoshop deniz deniz görüntüsü photoshopta yapmak photoshopta photoshop yapmak Yeni bir PSD dökümanı oluşturun. Foreground rengini beyaz #FFFFFF Background rengini ise #3A65D2 olarak değiştirin. Öncelikle Filter> Render> Clouds uygulayın. Aşağıdaki görüntüyü elde edeceksiniz. Hemen ardından Filter> Distort> Ocean Ripple uygulayın. Gerekli değişiklikler aşağıdaki gibi...
  4. **şok eden kabe görüntüsü**

**şok eden kabe görüntüsü**

uzaydan mekkenin görünüşü mekkenin uzaydan görünüşü kabe melek kabe meleği mekkeye enen melek Makette gördüğünüz yer Mekke. Evet yanlış okumadınız burası Mekke. Her yıl milyonlarca müslümanın ibadet için gittiği kutsal belde.. Çok yakında inşaatlar tamamlandığında, Mekke işte bu resimdeki gibi olacak.. Kabe siyah bir noktaya dönüşüyor. Allah'ın evi beton yığınıyla kuşatılıyor.. Manevi...
  5. Yonca evcimik'in bikinli görüntüsü

Yonca evcimik'in bikinli görüntüsü

yonca evcimik yonca evcimik bacak ayakları ayak bikini Bi atasözü vardır ufak tavuk daima piliç görünür derler bu söze kesinlikle katılıyorum:D KİM DER 46 YAŞINDA!... BİKİNİSİYLE GÖRÜNTÜLENEN YONCA EVCİMİK, GENÇ KIZLARA TAŞ ÇIKARTTI!.. Aile fertleriyle birlikte Yalıkavak’taki Xuma Beach’te güneşlenen 46 yaşındaki şarkıcının hiç fazla kilosunun olmaması ve selülitsiz bacakları dikkat...

Sayfayı Paylaş