gebe
  1. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0

Türkiyenin hang illerinde neden yasanmali?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında PİNKİ tarafından paylaşıldı.

Benim yeni bir ile tayinini cikartiracak. Hangi ili secsek diye düsünüyoruz... Bize yardimci ola bilirmisiniz? Mesela hangi iller deprem bölgesi? hangi illerde Olaylar daha cok oluryor? Hangi illerde iklim nasil? Yardimci olursaniz cok sevinirim...

simdiden cok tesekürler

2. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    hic birinizin bir bilgisi yokmu iller üzerine... ben yurtdisindan yeni geldim... bana yardimci olacaginiz yokmu???

Asena_Sule bunu beğendi.
  3. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    Ankara bence en yaşanılır yer hem ucuz hemde çok rahat bi yer

PİNKİ bunu beğendi.
  4. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    yorumun icin tesekür ederim, emniyetli bir ilmi? Yani olay felan cok olurmu?

5. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    kiiiizlaaar nerelerde yasiyorsunuz? Nerenin nesi güzel nesi kötü yazin pazartesi esim karar vermek zorunda.... yardimci olun giiii........

Türkiyenin hang illerinde neden yasanmali? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkiyeden

Türkiyeden

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Türkiyede Bedava Ne yapabilirsin ?

Türkiyede Bedava Ne yapabilirsin ?

oyun, melek oyunları, türkiye, bedava, ne yapılır, hakkında yazımız burada Biliyoruz ki bu yaşam şartlarında neredeyse nefes almak bile parayla.. Meleklerim oyunumuz çok basit. Sadece ücretsiz-bedava halk dilinde beleş diye tabir edilen ; Türkiyede bedava neler yapabilirsiniz? Evet ilk ben söylüyorum; Türkiyede bedava Nişantaşında ki o güzelim ve çok çok pahalı vitrinlere bedava...
  3. The Voice Acun ile Türkiyeye Geliyor

The Voice Acun ile Türkiyeye Geliyor

the voice acun acun ılıcalı, hakkında, survivor, yok böyle dans, the voice, yeni yetenek yarışması hakkında bilgiyi buradan bulabilirsiniz Acun'un 'Ses'i daha gür çıktı meleklerim. ABD'de NBC kanalında yayımlanan 'The Voice' adlı yetenek yarışması, Acun Ilıcalı'nın prodüksiyonuyla Türkiye'ye geliyor. Acun Ilıcalı’nın tam bir format avcısı olduğunu biliyoruz. Jüriye Ali Taran ve...
  4. Türkiyedeki dağların isimleri nelerdir

Türkiyedeki dağların isimleri nelerdir

Arkadaşlarım bir araştırmam için türkiyede bulunan dağların isimleri nelerdir hususunu araştırıyorum. Bu dağların adlarını yazacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.
  5. Türkiyede illere göre cami sayısı kaç?

Türkiyede illere göre cami sayısı kaç?

Merhaba melekler, ülkemizde hangi ilde kaç cami var biliyormusunuz?Bilginiz varsa yazarmısınız buraya da..

Sayfayı Paylaş