gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Türkiye'nin ilk baş ombudsmaninin adı ne ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar biliyorsunuz artık bir ombudsmanimiz var :) Kamu denetçisi olarak çevirebileceğimiz ombudsmanlik için kim seçildi, ben ismi kaçırdım da..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Emekli Yargıtay üyesi Mehmet Nihat Ömeroğlu Devlet ile vatandaş arasındaki ihtilafları mahkemeye gerek kalmadan çözecek isim olarak adını Türkiye'nin ilk Ombudsman'ı olarak duyurdu.
    TBMM Genel Kurulunda yapılan oylamanın 4. turunda Halime Nuray Turcan ile Ombudsman'lık yarışına giren Ömeroğlu kazanan taraf oldu.

Türkiye'nin ilk baş ombudsmaninin adı ne ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. işte türkiye'nin ilk mankenleri

işte türkiye'nin ilk mankenleri

bahar verel ŞİMDİLERDE ETRAFIMIZ MANKEN KAYNIYOR GÜZELLİK YARIŞMALARI MODELLEİK YARIŞMALARI DERKEN FİZİGİNE GÜVENEN ERKES ORTADA:) AMA ESKİDEN ÖYLE MİYDİ??? AZ SAYIDA KİŞİ MODELLİK YAPIYORDU İŞTE CESUR MANKENLER ÇOK ESKİLERDEN:) LALE BELKIS BAHAR VEREL BAŞAK GÜRSOY FİLİZ ÇAGLAR DENİZ YAZICI MERİH AKALIN ASUMAN YOLAÇ...
  2. Türkiyenin İlk Denizaltı araştırma gemisinin adı nedir

Türkiyenin İlk Denizaltı araştırma gemisinin adı nedir

Türkiyenin İlk Denizaltı araştırma gemisinin adı nedir ve Türkiyenin İlk Denizaltı araştırma gemisinin resmi varsa lütfen paylaşın.
  3. Türkiye'nin İlk Milli Maçı Ne Zaman Oynandı

Türkiye'nin İlk Milli Maçı Ne Zaman Oynandı

Türkiye'nin İlk Milli Maçı Ne Zaman Oynandı bilen var mı? Evet arkadaşlar cevabı bekliyorum
  4. Türkiye'nin İlk Uçağının Adı Nedir

Türkiye'nin İlk Uçağının Adı Nedir

Türkiye'nin İlk Uçağının Adı Nedir ? Selam arkadaşlar Türkiye'nin İlk Uçağının Adı Nedir bilen varsa yazsın lütfen!
  5. İlk gebelik belirtileri nelerdir ne zaman başlar

İlk gebelik belirtileri nelerdir ne zaman başlar

Hamileliğin ilk belirtileri tam olarak nelerdir ve bu belirtiler tam olarak ne zaman başlar. Gebe olan ve çocuk dünyaya getirmiş anneler cevaplandırırsa minnettar kalırım teşekkürler.

Sayfayı Paylaş