gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Türkiye'nin taşı toprağı altın

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

aslında konu başlığımızdaki söz İstanbul için kullanılmaktadır ama ben okuyacağınız haberimize çok uygun olduğunu düşündüm eminim sizde bana hak vereceksiniz....

TÜRKİYE'DE DAHA KOLAY ÜNLÜ OLUNUYOR
    AKŞAM KEYFİ'NE KONUK OLAN ÜNLÜ MANKEN TATİANA MARİNESCU, ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU..

Sözlerine Türkiye'de bir çok güzel bayanın ve başarılı mankenlerin olduğunu söyleyerek başlayan Tatiana Marinescu, Türkiye'de ünlü olmanın diğer ülkelerden daha kolay olduğunu söyledi. New York veya Paris'te Türkiye'de olduğu kadar ün yapamayacağını söyleyen Tatiana, Türk mankenlerin dünyaya açılması gerektiğini, bunu yaptıkalrında çok başarılı olacaklarına inandığını söyledi..

Türkiye'nin taşı toprağı altın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. altın ve taş tutkunlarına

altın ve taş tutkunlarına

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Taşı Topragı Altın İstanbul

Taşı Topragı Altın İstanbul

istanbul istanbul taşın toprağın altın şarkısı anadolu hisarı boğaz köprüsü boğaziçi köprüsü Topkapı Sarayı Ortaköy Camii ve Boğaziçi Köprüsü. Galata Kulesi Gece mükemmel bi manzara Küçüksu kasrı Hisarlar Rumelihisarı Boğaziçi Köprüsü Kız Kulesi Ayasofya denizden çekilmiş hali Süleymaniye cami gece Sultanahmet Alman Çeşmesi Galata Kulesi...
  3. Toprak

Toprak

Toprak insana ve onun varlığını sürdürmek için ihtiyaç duyduğu şeylerin tümüne; insanın ömrü ve hayatına, rızka, ziraate, açlık ve tokluğa, Temiz ve güzel toprak üzerine oturmak mutluğa ve yardım görmeye, Toprak bazen din hususunda şüpheye düşmeye yahut insanın varacağı son yere, Hastanın toprak kazması ölmesine, yolcununki kazancına, bekarın tıprak kazması evlenmesine; Toprak olduğunu görmek...
  4. Ahmet Özer - Altın Taş İçinde Ginam Ezdiler

Ahmet Özer - Altın Taş İçinde Ginam Ezdiler

altın taş içinde ginam ezdiler aman aman aman ey gümüş tarak ile zülfüm çözdüler aman aman aman ey yatsıya varmadan başım bozdular aman aman aman ey ırak yakın deme anam gel bana aman aman aman ey gizim işkencede deye ağlama aman aman aman ey sabah namazında bindik atlara aman aman aman ey yatsıya varmadan indik yadlara aman aman aman ey anam benim başım yaktın odlara aman...
  5. Phoenix, Mars yüzeyinden ilk toprak örneğini aldı

Phoenix, Mars yüzeyinden ilk toprak örneğini aldı

Uzay aracı Phoenix, Mars yüzeyinden ilk toprak örneğini aldı. Beyaz bir toprak kümesi alan Phoenix’in yapacağı inceleme sonunda bunun buz mu yoksa, geçmişte var olduğu düşünülen su kütlesinden arta kalmış tuz mu olduğu anlaşılacak. Aracın robot kolu, yüzeyden aldığı toprak kümesini "Termal Genleşmiş Gaz Analizcisi" adlı bölüme yerleştirecek. Bu bölümdeki analiz gelecek hafta...

Sayfayı Paylaş