gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Türkiye'nin yeni yüzü

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [/B]Kültür Bakanlığı, Türkiye'nin yurt dışı tanıtım afişleri için aradığı yeni yüzü buldu. Geçtiğimiz yıl Azra Akın'la çalışan Bakanlık, bu yıl Tuba Büyüküstün'de karar kıldı.

Geçtiğimiz yıl Türkiye'nin yurt dışındaki tanıtımı için çekilen reklam filminde boy gösteren Azra Akın, yerini Tuba Büyüküstün'e kaptırdı. Takvim'in haberine göre, ülkemizin yurt dışındaki tanıtımı için yeni bir reklam kampanyası hazırlamaya başlayan Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türkiye'nin yeni yüzü olarak Tuba Büyüküstün'ü düşünüyor. 1 Ocak 2009'dan itibaren reklam kampanyasına start verecek bakanlığın, Tuba'yı seçme nedeni ise bu yılki tanıtım hedefinin daha çok Ortadoğu olması. Bilindiği gibi Tuba Büyüküstün, son zamanlarda Arap ülkelerinde en çok tanınan ve sevilen isimlerin başında geliyor.

habertürk [/B]

Türkiye'nin yeni yüzü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkiye'nin yeni teknoloji üssü

Türkiye'nin yeni teknoloji üssü

Bilkent Üniversitesinde Temmuzda çalışmalarına başlayacak Unam-Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji Enstitüsünde, aralarında savunma, tekstil, otomotiv, İnsaat, tıp ve biyoteknolojinin de bulunduğu hemen hemen her alanda hassas ürünler geliştirecek. Türkiye'nin yeni teknoloji üssü Nanoteknoloji alanında Türkiye'yi dünya ile yarıştıracak Nanoteknoloji Enstitüsü Ankara'da açılıyor... Bilkent...
  2. TÜrkİye'nİn Yenİ "İyİ Nİyet ElÇİlerİ"

TÜrkİye'nİn Yenİ "İyİ Nİyet ElÇİlerİ"

Tiyatro ve sinema sanatçıları Yıldız Kenter ve Müjdat Gezen ile Yazar Ayşe Kulin, Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu (UNICEF) Türkiye Temsilciliği ve UNICEF Milli Komitesi'nin ortak kararıyla ''İyi Niyet Elçiliği'' görevine getirildiler.
  3. Saadet Işıl Aksoy L'oréal Paris Türkiye'nin Yeni Yüzü Oldu!

Saadet Işıl Aksoy L'oréal Paris Türkiye'nin Yeni Yüzü Oldu!

Bu konu, Saadet Işıl Aksoy L'oréal Paris Türkiye'nin Yeni Yüzü Oldu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, uluslar arası arenada kendini göstermeye devam eden Saadet Işıl Aksoy duru güzelliğiyle L'oréal Paris Türkiye'nin yeni yüzü oldu. Ünlü kozmetik firması L'oreal'in, güçlü markalarından L'oreal Paris'in yeni güzellik elçisi oyuncu Saadet Işıl Aksoy oldu. Firma...
  4. Türkiye'nin Yeni Tanıtım Yüzü Julianne Moore Kimdir?

Türkiye'nin Yeni Tanıtım Yüzü Julianne Moore Kimdir?

julianne moore haberleri, julianne moore, julianne moore hayatı Sevgili melekler, Kültür ve Turizm Bakanlığı Türkiye'nin tanıtım yüzü olarak Hollywood'dan çok önemli bir isimle el sıkıştı. Bu isim Türkiye'de büyük hayran kitlesine sahip olan bir yıldız, Julianne Moore. Bu sayfamızda ünlü aktristin hayatından kesitler sunuyoruz sizlere... 3 Aralık 1960'da ABD'de doğan, Hollywood...
  5. O SES TÜRKİYE'NİN YENİ JÜRİLERİ KİM ?

O SES TÜRKİYE'NİN YENİ JÜRİLERİ KİM ?

o ses türkiye hangi kanalda başlıyor,o ses türkiye ne zaman başlıyor,o ses türkiye yeni jüri üyeleri kim, o ses türkiyede yeni jüriler belli oldumu,o ses türkiye yeni jürileri hakkında bilgiler [MEDIA] O Ses Türkiye yarışması yeni kanalı TV8′de önümüzdeki Pazartesi akşamı başlıyor. Programın yeni jürisinin nasıl bir performans gösereceği ve izleyiciden geçer not alıp alamayacağı merakla...

Sayfayı Paylaş