gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Türkiyenin Yetenekleri

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

Yetenek sizsiniz finalinde ilginç anlar yaşandı.Birbirinden güzel performanslar sergilendi.İşte yetenek sizsinizin birincileri. [​IMG]
    12 finalistin kıyasıya mücadele ettiği son yarı final eleme gecesinde halktan gelen SMS oyları sonucunda Bilal göregen ,Bilal _Uğur ve Michael Kaan son üçe kaldı.
    Acun ılıcalı son iki finalisti söylerken heyecan doruğa ulaştı.Yarışmanın son iki finalisti Bilal Göregen ile Bilal _Uğur ikilisi olarak sonuçlandı.
    Son iki finalistin açıklanmasından sonra 20 dk daha oylama yapıldı ve beklenen oldu.Bilal_Uğur ikilisi Yetenek Sizsinizin şampiyonu ve 500 bin tl nin sahibi oldu.
    Yetenek sizsiniz final sıralamasında 12 finalistin arasından Kaan Baybağ üçüncü Hakan Akdoğan dördüncü ,Yunus Emre Çelik ise beşinci oldu.Sms oyları sonucunda haftalardır süren yarışmanın birincisi ve 500 bin tl ödülün sahibi Popping dans yapan Uğur ve Bilal oldu.

Son düzenleme: 22 Mart 2010
  2. bloodsucker countess

bloodsucker countess Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ellerin sglık balımcım paylasım ıcın acıkcası gercekten ck sevndım bu cockların olmasına yalnız brkez daha türk halkının nedkr mantıksız dusundugunu anladım ılk beşi grnce.inanamadım yaa ..kaya adamlar mıcheal jackson u yapan adam almanyadan gelen kuznler kıss of steps kesınlıkle o beste olmalıydı ...bilal gregen engelli tamm buna ragmen ii şeyler başarıyor fakat soyle br gercek varki darbuka zr bır enstrman degıl org yada pıyonalar kesnlkle oranla daha zor.ve yollarda bagıs topaalayn kor olpta pıyno calan ınsanlarla dolu...ayrıca bılal gregenın bir lafı varkı snr oldum aynen aktarıorum ''içeri giden arkadaşlarımız üzülmesinler bikere herşeyden önce onlar türkiyenin sevgisini kazanmış bilal göregenin sevgisini kazandılar.'' böle bı scmalaık varmı yaaa .ayrıca parayı nabıcaksınz dendııınde gzlerımı actrıcam dedı dogustan engellı olan arkadasımız tamamen bunu ne amacla soledı supelıyım herkez blrkı doustan tamamn kor olan ınsanlar görme yeteneği akznaamazlar anck snradan olan ınsnlara yapılabılen bişi..bizim trk mılletıde işte bilal engelli ver oyu ayy o cocuk kucuk ya uzulur ver oyu o cocukta küçük iide dns edıo onada ver demişler...benm dıkktımı ceken sonuc acıklandgnda bılal gregen donup kaldı ve hc bırsey solemedı cocuklar opmeye gttı bılal karsılık vermedı acun konsrken arkasını dnp gtti.ve ellerinin ttremesi drmuştu bana cok ılgnc geldi :hmm: en azındn o cocuklar hak ettıler cnkı gercekten trkıyede az bılıen bı dns ckta yakıstırıolar ızlerken zvk alıyr ınsan ınsanı gulumseteblen krgrefileri vardı hep ..

Türkiyenin Yetenekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkiyeden

Türkiyeden

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Türkiyem:)))

Türkiyem:)))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. ***türkiyeme***

***türkiyeme***

Türkiye’me… Nerden baslasam… nasil baslasam… bilmiyorum… Icim icime sigmiyor seni düsündügümde… Her an isyan ediyorum senden uzak kalislarima.. Senden uzak hergün büyüyor icimdeki sizi Seninle olsam daha iyi olurmu.. Olur.. eminim.. cünkü sen varsin.. Cennet kokun saracak bedenimi.. Her sene sardigi gibi Ama beni yikan.. o gidislerim.. Seni mecbur terkedisilerim.. senden ayriliga mahkum eden...
  4. Yetenek Sizsiniz Aref Ghafouri

Yetenek Sizsiniz Aref Ghafouri

aref ghafouri aref ghafouri geyikleri yetenek sizsiniz resimleri kimdir geyikleri İnanılmaz bir yarışma çıkardı büyük ihtimal ilede birinci yada ikinci olacak Aref, Acunun Hülyanın ve Ali Tarhanın resmen ağzı açıkta kaldı arkadaşlarım. Ben bile ekran başında bi acayip oldum nasıl olur diye. Peki kim bu Aref, İran vatandaşı aref ghafouri şu anda türkiyede bulunuyor. Bir kaç sitede...
  5. ''Türkiyem Türkiyem Cennetim'' Notaları

''Türkiyem Türkiyem Cennetim'' Notaları

türkiyem türkiyem cennetim, şarkısı, notaları, müşerref akay, rast marş, nedir, ile ilgili bilgiler burada melekler 80li yıllarda Müşerref (Akay) Tezcan tarafından seslendirilen ve çok beğenilen ''Türkiyem'' marşının notalarını paylaşıyoruz melekler :)

Sayfayı Paylaş