gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

Türkiyenin Yıldızları Fatmagül'ün Suçu Ne? Dizisinde Toplandı

Konu, 'Magazin' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

türkiyenin yıldızları yarışmacıları türkiyenin yıldızları birincisi yarışmacıları kimler birincisi kim 1si 1 yarışma 2 oyuncu... Bundan 6 yıl önce Show Tv ekranlarında yayınlanan Türkiyenin Yıldızları Yarışma programından 1.olan Engin Akyürek ve 2.olan Beren Saat şu sıralar Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisinde bir araya geldi.

Altı yıl önce "Türkiye'nin Yıldızları" yarışmasında kesişti yolları. Beren 22 yaşındaydı o zamanlar. Başkent Üniversitesi'nde okuyordu. En büyük hayali oyuncu olmaktı. Engin ise aynı hayalin peşinden gelmiş yeteneğini ortaya koymuştu. İkisi de yarışmada aldıkları derecelerle bir anda şöhretin perdesini araladı. Yarışmadan sonra pek çok dizide rol aldılar. Adım adım zirveye oturdular.

Engin Akyürek "Karayılan", "Elveda Rumeli", "Kader" ve "Yabancı Damat"tan sonra "Bir Bulut Olsam" dizisiyle zirvedeki yerini iyice perçinledi. Beren Saat ise "Aşka Sürgün" ve "Hatırla Sevgili''
    dizilerindeki başarılı performansının ardından Aşk-ı Memnu ile bir anda büyük sükse yarattı. Türkiye'nin en çok konuşulan kadını oldu. O artık Türkiye'nin "Bihter"i idi. İki eski yarışmacıyı kader şimdilerde yine aynı sahnede birleştirdi. Beren ve Engin Kanal D'de ekranlarında yayınlanan "Fatmagül'ün Suçu Ne?" dizisinde başrolü paylaşıyorlar...

Son düzenleme: 5 Şubat 2011
    TUNAA ve *Gizemli Kıs* bunu beğendi.
  2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gereksiz
    kardeşim gereksiz halde bari gerceği saptırmayın. işinizi doğru yapın lütfen. beren o yarışmada 1. değildi. böyle haberleri okuyunca başka okuyasım gelmiyor.nasılsa yorumlarını ekliyorlar diye düşünüyorum. off

3. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    isminiz ne bilmiyorum ama her insan hata yapar önemli olan o yaptıgı hatayı farkedip düzeltmesi ve kelebek düzeltmiş bunu.. Bütün herkes hata yapar ama 1 hatasını düzeltmeyen 1 de hatayısını anlayıp düzelten vardır ve kelebekte farketmiş bunu düzeltmiş tartışmaya gerek yok...

4. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    Ben baştan beri Beren'in 1.olduğunu sanıyordum ve yanlış biliyormuşum,ama sayenizde öğrenmiş oldum...Bu şekilde çıkışmanıza gerek yoktu...Güzel bir dillede söyleyebiliriniz...

5. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    Sizi esefle kınıyorum.Tepki verilecek durumlar değil bunlar arkadaşım...Burda herhangi bir iş söz konusu değil,gazetecilik yapmıyor kelebek zaten,sadece bildiklerini paylaşıyor.Sizde güzel şeyler paylaşsanız da,bu tür tepkilerde bulunmasanız diyorum

*Gizemli Kıs* bunu beğendi.
  6. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    :) Paylasim icin tskler.

KeLeBeK's bunu beğendi.
  7. يeKe®îм

يeKe®îм Forum Okuru

teşekkürler kelebekcim emeğine sağlık

KeLeBeK's bunu beğendi.
  8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler :)

Türkiyenin Yıldızları Fatmagül'ün Suçu Ne? Dizisinde Toplandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fatmagül'ün suçu ne oyunu

Fatmagül'ün suçu ne oyunu

fatmagülün suçu ne oyunu fatmagülün suçu ne oyunları fatmagül sucu oyunu fatmagül oyunları Fatmagln Suu Ne Oyunu - Fatmagln suu ne oyunu,Fatmagln suu ne oyunu oyna,Fatmagln suu ne oyunu oynayın,Fatmagln suu ne oyunları,Fatmagln suu ne oyunları oyna,Fatmagln suu ne oyunları oynayın Linke tıklayın ve oynayın meleklerim.Sırf meraktan baştım yakalayamadılar beni.:D hahaha
  2. Fatmagül'ün suçu ne oyunculari

Fatmagül'ün suçu ne oyunculari

fatmagül oyuncuları fatmagülün suçu ne meltemin kıyafetleri fatmagülün suçu ne erdoğan gerçek adı meltemin gerçek adı meltem gercek Beren Saat Gerçek Adı: Doğum Yeri: AnkaraDoğum Tarihi: 26 Şubat 1984Eğitim Durumu: LisansBiyografi Başkent Üniversitesi'nde İşletme konusunda ihtisas yaparken Türkiye'nin Yıldızları adlı, aktör ve aktris yetiştirip hafta sonu performanslarını değerlendiren...
  3. Fatmagül'ün Suçu Ne Dizisinde Bu Akşam Kıyamet Kopuyor

Fatmagül'ün Suçu Ne Dizisinde Bu Akşam Kıyamet Kopuyor

Fatmagül'un Suçu Ne , Fatmagül'un Suçu Ne yeni bölüm, Fatmagül'un Suçu Ne dizisi Fatmagül'un Suçu Ne resimleri, Fatmagül'un Suçu Ne özeti, Fatmagül'un Suçu Ne beren saat Fatmagül'un Suçu Ne dizisini izleyenleri bu akşam çok heyecanlı bir bölüm bekliyormuş...Bakalım bu akşam neler olacak... Fatmagül'deki değişimi kabullenmek istemeyen Mustafa, hatalarının sorumlusu olarak da Kerim'i...
  4. Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinin senaristinden tüyolar

Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinin senaristinden tüyolar

fatmagülün suçu ne tüyolar fatmagülün suçu ne yeni sezon tüyoları yeni sezon tüyolar tüyo 2sezon tüyoları Fatmagül'un Suçu Ne , Fatmagül'un Suçu Ne yeni bölüm, Fatmagül'un Suçu Ne dizisi Fatmagül'un Suçu Ne resimleri, Fatmagül'un Suçu Ne özeti, Fatmagül'un Suçu Ne beren saat,Fatmagülün suçu ne hakkında Perşembe günlerinin reyting rekortmeni dizisi Fatmagül'ün Suçu Ne ile ilgili tüyolar...
  5. Kanal 7 Fatmagül'ün Suçu Ne Dizisini Yayından Kaldırdı

Kanal 7 Fatmagül'ün Suçu Ne Dizisini Yayından Kaldırdı

kanal 7 fatmagülün suçu ne kanal 7 fatmagülün suçu ne Sevgili melekler, muhafazakar kanallardan biri olan Kanal 7, Fatmagülün Suçu Ne dizisini yayınlamaya başlamıştı ki olan oldu. İzleyiciler büyük tepki gösterdi ve kanal diziyi ilk bölümün yayınlanmasının ardından yayından çekti. Kanal D'de ekrana gelen ve rating rekroları kıran dizi muhafazakar kimliği ile bilinen Kanal 7'de de...

Sayfayı Paylaş