gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Türkiye'yi terkediyorum

Konu, 'Magazin' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Şöhretler dünyasında kendisine gizli ambargo uygulanıp ,iş verilmediğini öne süren Aydın Türkiye'yi terkediyor.... Şarkıcı, sanat hayatını artık Almanya'da sürdürecek.

TÜRKİYE'DE YAŞANMAZ!
    Aydın 'acı vatan'a gidiyor! Günaydın'ın haberine göre, iki yıldır yaşadığı Hollanda'dan 'Şeker' isimli yeni albümü nedeniyle dönen Kuşum Aydın, medya dahil kimsenin destek vermediğini söyleyerek, piyasada kendisine gizli bir ambargo uygulandığını savunuyor. Hiçbir konser ve ekstra alamayan şarkıcı, "Türkiye'de yaşanmaz artık" diyerek, Almanya'da kendine yeni bir hayat kurma kararı aldı. Almanya'da bir de ev satın alan Aydın, artık bu ülkede yaşayacak.

RAHAT İŞ BULURUM
    Aldığı evin tadilatı biter bitmez gidecek olan Aydın, Almanya'da sahne alarak geçinmeyi hedefliyor. Şarkıcının umudu ise gurbetçi organizatörler. Türkiye'den sanatçı götürmenin yol, konaklama ve orkestra ücretleri nedeniyle astronomik olduğunu söyleyen Aydın, "Benim sadece sahne ücretim var. Rahat iş bulurum

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    bulur ya aslanım aydın sewerim aydını ya getmese keşkem hahaha .

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    anam buraya geliomus :S:S

ha cok gzl, burda kus yoktu tabi, gel abicim geeelll :D:D:D

Türkiye'yi terkediyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İngilizler kredi kartını terkediyor

İngilizler kredi kartını terkediyor

İngiltere’de yapılan bir araştırmanın sonuçları, ekonomideki kötü gidişten kaygı duyan İngilizler’in, kredi kartıyla harcama yapmaktan vazgeçtiklerini ve harcamalarını nakit olarak yapmaya başladıklarını ortaya koydu. İngiltere Ticaret Konsorsiyumu (BRC) tarafından 17 bin mağazada gerçekleştirilen araştırmanın sonuçları, 2007 yılında yapılan nakit işlemlerin oranının yüzde 60 olduğunu, bunun...
  2. Deniz kaplumbağaları bizi terkediyor

Deniz kaplumbağaları bizi terkediyor

Kıyıya yakın yerlerde yapılan avcılık ve çevre kirliliği gibi insan kaynaklı faktörlerin, caretta caretta ve chelonia mydas türü deniz kaplumbağalarının sahillerimizden uzaklaşmasına neden olduğu bildirildi. Mersin Üniversitesi (MEÜ) Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Başkanı Prof. Dr. Serap Ergene, bilinçsiz faaliyetlerin sahile çıkan deniz kaplumbağası sayısının her geçen yıl...

Sayfayı Paylaş