gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Türkiye'yi Yurtdışında Julianne Moore Tanıtacak!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

türkiyenin tanıtım yüzü, julianne moore, türkiyenin tanıtımı
    Sevgili melekler, Turizm ve Kültür Bakanı Ömer Çelik'in "Türkiyenin tanıtımı için bir Hollywood yıldızıyla anlaştık" dediği isim ortaya çıktı. Türkiye'nin yurtdışındaki yüzü Julianne Moore olacak. İyi aktris, hoş aktris de neden ülkemizi bir yabancı tanıtacak ben onu anlayamadım. Bir insanın bir memleketi tanıması için içinden gelmesi, geleneğini, göreneğini bilmesi, halkını tanıması lazım değil mi? Daha önceleri ülkemizin tanıtım yüzleri Azra Akın, Kıvanç Tatlıtuğ ve Tülin Şahin gibi isimler olmuştu, gayet de güzeldi. Acaba daha çok dikkat çekilsin mi istendi, ben anlayamadım doğrusu.

Moore, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın hazırlayacağı Türkiye'nin tanıtım filminde oynayacak. Ünlü aktris, "Magnolia", "Hannibal", "The Big Lebowski", "Jurassic Park" gibi filmlerde yer almış deneyimli bir oyuncu. Emmy ödülü bulunan aktris 4 kez de Oscar'a aday gösterildi.

julianne-moore.jpg

JULIANNE MOORE KİMDİR HAYATI HAKKINDA BİLGİLER İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN...

Son düzenleme: 27 Ocak 2014
Türkiye'yi Yurtdışında Julianne Moore Tanıtacak! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Scott Moore

Scott Moore

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Julianne Hough - Julianne Hough

Julianne Hough - Julianne Hough

01- That Song In My Head - 03:14 02- You, You, You - 03:46 03- Hide Your Matches - 03:40 04- My Hallelujah Song - 03:30 05- Jimmy Ray Mcgee - 03:32 06- Dreaming Under The Same Moon (Feat. Derek Hough) - 03:59 07- About Life - 03:18 08- Hello - 03:11 09- Help Me, Help You - 04:02 10- Love Yourself - 03:03 11- I'd Just Be With You - 03:31
  3. Mandy Moore Resimleri

Mandy Moore Resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Türkiye'yi terkediyorum

Türkiye'yi terkediyorum

Şöhretler dünyasında kendisine gizli ambargo uygulanıp ,iş verilmediğini öne süren Aydın Türkiye'yi terkediyor.... Şarkıcı, sanat hayatını artık Almanya'da sürdürecek. TÜRKİYE'DE YAŞANMAZ! Aydın 'acı vatan'a gidiyor! Günaydın'ın haberine göre, iki yıldır yaşadığı Hollanda'dan 'Şeker' isimli yeni albümü nedeniyle dönen Kuşum Aydın, medya dahil kimsenin destek vermediğini söyleyerek, piyasada...
  5. Türkiye'nin Yeni Tanıtım Yüzü Julianne Moore Kimdir?

Türkiye'nin Yeni Tanıtım Yüzü Julianne Moore Kimdir?

julianne moore haberleri, julianne moore, julianne moore hayatı Sevgili melekler, Kültür ve Turizm Bakanlığı Türkiye'nin tanıtım yüzü olarak Hollywood'dan çok önemli bir isimle el sıkıştı. Bu isim Türkiye'de büyük hayran kitlesine sahip olan bir yıldız, Julianne Moore. Bu sayfamızda ünlü aktristin hayatından kesitler sunuyoruz sizlere... 3 Aralık 1960'da ABD'de doğan, Hollywood...

Sayfayı Paylaş