gebe
  1. disibozkurt

disibozkurt Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

TüRkLeR ßuRaYa.....

Konu, 'Çöplük' kısmında disibozkurt tarafından paylaşıldı.

vatanımıza göz diken hayinleri protesto ediyoruz o kadar kayıp verdik yeter artık Türk kürt ayrımı olmasın hepimiz kardeşiz biz bunu anlatmaya çalışıyoruz bitsin artık bu iç savaş kardeşlerimizin ağlamasını istemiyoruz hergün en az 1 şehit veriyoruz bitsin artık bu kanlı savaş bizim bizden başka dostumuz yok el ele verelim lütfn arkdşlar...
    dişHeeßoskurt

ÜlKüCü GeNçLik.......

2. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Cevap: TüRkLeR ßuRaYa.....

Türk kürt kardeş mi? Yuh zaten gerekn cevabı sana ban olarak vermişlerr...!!!!

TüRkLeR ßuRaYa..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. türk usulü..

türk usulü..

Türk usulü İşe Başlamadan Önce........................... İNŞALLAH İşe Başlarken.........................................BİSMİLLAH Şaşırırsak..............................................ALLAH ALLAH kendimize Güvenirsek........................... EVELALLAH Azmedersek...........................................ALİMALLAH İşten vazgeçersek.................................. EYVALLAH Sonuna...
  2. Kazım Koyuncu - Yine ßurada (akor)

Kazım Koyuncu - Yine ßurada (akor)

Am C Em E Am Yine burada işte yine geldim 2{ Am C Em E Am Nasılda biliyor herşeyi üstüne görüyormusun Am C Em E Am Nasılda ezip geçiyor herşeyi 2{ Am C Em E Em Am Sessizlik çekemem bu gece her yere ve her seye Am C Em E Am Yine burada işte yine geldim 2{ Am C Em E Am Nasılda biliyor herşeyi üstüne görüyormusun Am C Em E Am Nasılda ezip geçiyor herşeyi 2{ Am C Em E Em Am Sessizlik...
  3. Türk Destanları

Türk Destanları

Prof. Dr. Umay Günay Bütün dünya edebiyatlarında olduğu gibi Türk Edebiyatının da ilk örnekleri destanlardır. Türk edebiyat geleneği içinde "destan" terimi birden fazla nazım şekli ve türü için kullanılmış ve kullanılmaktadır. Eski Türk Edebiyatı nazım şekillerinden mesnevilerin bir bölümü ve manzum hikâyeler, Anonim edebiyatta ve Âşık edebiyatında koşma veya mâni dörtlükleri...
  4. Türklerdeki hastalıklar

Türklerdeki hastalıklar

1-Kardan adama tekme atma veya bozmaya calisma hastaligi, 2-Yeni atilmis bir betona basma ve isim yazma hastaligi, 3-Gazete ve dergilerdeki resimlere sakal, biyik ve gözlük yapma hastaligi, 4-En iyi arabayi ben kullaniyorum zannetme hastaligi, 5-Kar topunun içine buz koyma hastaligi, 6-Cep telefonu kullaniminin yasak oldugu ortamlarda illede görüsme yapma hastaligi, 7-Belediyenin...

Sayfayı Paylaş