gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Türkler cehenneme giderse?

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

- yere tükürme alışkanlıkları sayesinde cehennemin ateşini söndürebilirler...
    - zebanilere rüşvet verip cennete girmeye çalışabilirler...
    - arazi mafyası bir türk mevta, bütün cehennemi gasp edip 'burayı boşaltın' diye ahaliye zulüm edebilir. olmadı zor koşup her tarafı ateşe verebilir.

- abi burası çok fena sıcak oldu, bi vantilatör alalım diyebilirler.

- cehenneme gitmekten memnun kalmayan türkler ben bi arkadaşa bakıp çıkacam deyip zebanileri kandırmaya çalışabilirler.

- cehennemin tam göbeğinde, karşıdan ağzında sigara gelmekte olan bir türk, abi ateşini bi verebilir misin diyebilir.

- cehennemde türkler itfaiyeyi arayıp burda yangın çıktı diyebilirler. dahası türk itfaiyesi bütün cehennem ateşi yanıp bittikten sonra gelebilir.

- abi şu ateşi bulmuşken iki kilo kanat alalım da mangal yapalım diyen türkler çıkabilir.

- girişimci bir türk aygazın cehennem bayiliğini alıp 'aygaaaaaz' diye bağırtabilir. çünkü yemek için ateşe ihtiyaç vardır.

- cehennem sıcağından bunalan bazı taşralı türkler havlu ıslatıp enselerine koyabilirler.

- aşrı sıcaktan bunalan bazı güneyli cehennemliklerimiz "hanım Hazırlanalım, yayla mevsimi çoktaaan geldi" diyebilir

- cehennemin daha az sıcak yerlerine tüymek isteyen bazı uyanıklar, politikacı cehennemlikleri araya koyabilirler. ve dahi hamili kart yakinimdir çıkartıp zebanileri uyutmaya çalışabilirler.

- bazı ders almaz, uslanmaz edepsizler "bu ne oğlum ortalık gavur ..ı gibi yanıyo" diyebilirler.

- türk meteorolojisi cehennemde sıcaklıkların mevsim normallerinin üzerinde seyrettiğini hafta sonu yağış beklendiğini, söyleyebilir. sıcak havanın da sahra çölünden geldiğini söyleyip günahı araplara atabilirler.

Türkler cehenneme giderse? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cehennem

Cehennem

Cehennem görmek sıkıntı ve zarurete, fısk ve günaha, küüfr ve gaflete, şer ve fesada, güven ve emniyet içinde olmamaya; Cehennemde yandığını görmek, ateşte olmayı gerektirecek söz ve fiillere, Cehennemin kapısından geri dönmek, büyük bir günahtan son andda dönmeye, Cehennem kapısını kapalı görmek, üzerinde ilahi rahmet ve mağfiretin haala devam ettiğine; Cehennem görmek dünyanın mansıp ve...
  2. gidersen

gidersen

Bu can bu hayat düser gözümden Ben sana deli divane asigim bu deli hasretin Ben sensiz sevgisiz söyle yar nasil edeyim Gidersen bu gün bu evden Bu can bu hayat düser gözümden Üzersem birgün kiyarsam Verdigim sözden cayarsam Alsin bu cani Allahim raziyim Askim sensiz yasayamam tasiyamam bu cani
  3. türkler cehenneme girerseee

türkler cehenneme girerseee

- yere tükürme alışkanlıkları sayesinde cehennemin ateşini söndürebilirler... - zebanilere rüşvet verip cennete girmeye çalışabilirler... - arazi mafyası bir türk mevta, bütün cehennemi gasp edip 'burayı boşaltın' diye ahaliye zulüm edebilir. olmadı zor koşup her tarafı ateşe verebilir. - abi burası çok fena sıcak oldu, bi vantilatör alalım diyebilirler. - cehenneme gitmekten...
  4. Tikiler cehenneme giderse...

Tikiler cehenneme giderse...

ortam yanıyo dostum kop gel bekliyorum bye. - converse'lerim erimeye basladi. - sende timberland'lerini giyseydin!!! ay tırnaam yandııa zibani bey şimdia bir ben bu kıyafetinizi hiç beğenmedim, bi daha bu ortama biran önca bi kılıma istiyoruum ona göra! pazardan mı bulmuş o kazanıa?! ayyy berktuğrulcannnnn çok tearladiiiimmm kilma yok mu burdea... abi ortam kızıl farklı bi dünya...
  5. Türkler Uzaya Giderse

Türkler Uzaya Giderse

1. -houston, ahmet kalemimi aldı vermiyor. 2. -houston, abi uykum kaçtı ordaysanız muhabbet edelim. 3. -houston.. -evet? -deniyorum abi orda mısınız diye. yok bi şey. 4. - hüsto abi ruslarla kenetlenme olayı vardı ya. - evet canım vardı, burda yazıyo raporda. - hah işte mehmet ruslara nah yaptı camdan, herifler kenetlenmeyiz diyo. - aferin canım.. ben arıyorum konsolosu. 5. -houston,...

Sayfayı Paylaş