gebe
  1. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    498
    Ödül Puanları:
    63

Türkler korku filmi yaparsa :D:D

Konu, 'Komik Videolar' kısmında *EYLÜLMEHMETUTKU* tarafından paylaşıldı.

ÖzGüL bunu beğendi.
  2. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    ayyy çok güldüm hahaha

3. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    498
    Ödül Puanları:
    63

bebnm daha çok işim var abdest alacam diyoya bide yasin okumaya başlıyo hahaha

Türkler korku filmi yaparsa :D:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türk Tiyatrocularımız - D

Türk Tiyatrocularımız - D

Demet Akbağ, (d. 23 Aralık1959). Türk sinema ve tiyatro sanatçısı. Bir Demet Tiyatro'da oynamaktadir. Demet Evgar, ( 19 Mayıs1980, Manisa ), Türk oyuncu. Manisa’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünü bitirdi. Kenter Tiyatrosu’nda ‘Aşk Çemberi’ adlı oyunda ve “Tiyatro Kılçık”ta “Takanlar ve Takılanlar” ve “Ayşegül Hindistan’da” adlı oyunlarda rol aldı. “Aslı ile...
  2. Türk işi windows :D

Türk işi windows :D

önsöz Buyrun
  3. Türküm, Dogruyum, Caliskanim... :D

Türküm, Dogruyum, Caliskanim... :D

:laugh::laugh::laugh::laugh:
  4. korkudan :D

korkudan :D

İlkokul birinci sınıftaydım.. :) Okulun ilk ayları daha... Öğretmenimiz okumaya başlamamız için " Ali ata bak, Işık ılık süt iç, Emel eve gel.. " :D fişlerini tahtaya asıp, herhangi birini sorduğunda bizim o fişi cetvelle göstermemizi ve tekrar okumamızı istemişti.. Ben öğretmenimizin önündeki ilk sırada oturuyordum, tahtaya ilk ben kalkmadan önce yanımdaki kız arkadaşım " ben...
  5. Neden Bunları Yaparız? :D

Neden Bunları Yaparız? :D

Sevgili melekler,gülmeye hazır mısınız? İşte seçme saçmalar... hahaha Televizyona çıkan insanlar neden kendilerini Türkiye`deki herkesin izlediğini zanneder? Örneğin; 70 milyon bizi izliyor. Düğünlerde neden ‘Dom dom kurşunu’ ile göbek atılmaktadır? ‘Bir avcı vurdur beni, bin avcı yedi beni’ gibi sözlerle kendinden geçen başka bir millet var mıdır? Cumartesi ve pazartesinin neden...

Sayfayı Paylaş