gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

TürkLer nasıL öLüyor.!!!

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

Nasıl Ölüyoruz? Avrupa birliğini bile kendine benzetmeye azmeden milletimizin,ölümünün
    bile farklı olduğunu yaptığımız küçük bir araştırma sonucu tespit ettik.İşte
    gazetelere de yansıyan ''bize özgü''ölüm şekilleri

2450 derecelik fırında sigarasını yakmak için 600 tonluk pres
    makinasının arasından geçerken...

Kurtarmaya gelen ambulansın yaralının üstüne park etmesi sonucu...

Traş olurken berberin ''rahatlatır demesiyle'' aniden boynunu sağa sola çevirirken boynunu kırarak...

Mideye kaçan sineği öldürmek için ağıza sheltox sıkmak suretiyle...

Haşeratı öldürmek için yatağı ilaçladıktan biraz sonra uyuya kalarak...

Elektrik direğine yaslanıp ayakkabısına kaçan taşı çıkarmak için ayağını silkelerken elektrik çarptı sanan yardımsever biri tarafından kafasına kalasla vurulmak suretiyle...

Kontrol için geminin buhar kazanına girdikten sonra bir tayfanın ''kazanın kapağı açık unutulmuş diyerek kapağı kapatması sonucu.''(olay denizcilik işletmeleri'ne ait Gaziantep tankerinde geçer).

Yolda yürürken başına balkon düşmesi, Kahvede arkadaşlarla okey oynarken başına inek düşmesi sonucu...

Balkona 50 kişi çıkılması sonucu balkonun çökmesi ile toplu halde...

Bir otomobilde 5 kişi sarhoş kafayla dolaşırken radyoda çalan müziğe dayanamayarak yol kenarında durup TEM otoyolu üzerinde halay çekerken
    kamyon altında kalınarak..

TürkLer nasıL öLüyor.!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ölüyorum..

Ölüyorum..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Nasıl yaşayanlar nasıl ölüyorlar?

Nasıl yaşayanlar nasıl ölüyorlar?

Yapılan bir araştırmaya göre, karakterimiz, yakalanacağımız hastalıklar ve hayat süremiz hakkında önemli ipuçları veriyor. Kişiliğimiz ve hayata bakışımız vücudumuzu etkiliyor. DÜŞÜNCESİZ Akıllara gelen ilk şeyi karşısındaki insanın kırılıp kırılmayacağını düşünmeden söyleyen insanlar en fazla kazalarda hayatını kaybediyor. ENDİŞELİ Kaygı bozukluğu olan ve en küçük olaydan dahi endişeye...
  3. ölüyorum

ölüyorum

allah rızası için biri ayrdım etsin ölüyorum kimseye anlatamıyorum artık.ewleneceğim dedi aylarca kandırdı çekti gitti başkasıyla ewlendi aramadım rahat bırakmadı beni çok uğraştım görüşmemek için olmaadı aşığım dayanamadım şimdi yine yok arkadaşı benimle olmak istiyo onu bana karalıyo sürekli başkasıyla görüşmüş bugün ben ölüyorum burada ölüyorum çok uzun zaman oldu hala unutamadım allah...
  4. Türkler Nevruzu Nasıl Kutlar

Türkler Nevruzu Nasıl Kutlar

Türkler Nevruzu Nasıl Kutlar sizce nasıl kutlamalı örf ve adetlere uygun olarak soruyorum size kızlar?

Sayfayı Paylaş