gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Türklere mahsus ölümler!

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

1* Kurban bayramında kaçan koçların boynuzlarını bir yerlerine sokması sonucu ölüm (K.Maraş'ın Çoğulhan Kasabası).
    2* Mideye kaçan sineği öldürmek için ağza Sheltox sıkmak suretiyle ölüm (İstanbul/Sultanbeyli)

3* Bir arabaya 11 kişi binip viyaduğe uçmak (Molla Gürani Viyadüğü/İstanbul)

4* Katta olmayan asansöre binme teşebbüsü (Ali Kırca/Kuruçesme'deki evinde; sadece yaralanma).

5* Balkona 50 kişi çıkılması sonucu balkonun çökmesiyle oluşan toplu ölüm.
    (Dudullu'da bir Köy nişan töreninde).

6* Ormanda zehirli mantarları ailece yiyerek," anaa ne guzel!" deyip akşama evde ölü bulunan Türk ailesi (Datça'da).

7*Yatağındaki tahtakurusu veya bilimum haşeratı öldürmek için yatağı
    ilaçladıktan biraz sonra uykuya dalarak göçmek (Bodrum/Yalıkavak Köyü).

8* Elektrik direğine yaslanıp ayakkabısına kaçan taşı ayağını silkeleyerek
    çıkarmaya çalışan kişinin, elektrik çarptığını sanan yardımsever bir laz
    tarafından kafasına kürek, kalas vb vurularak ölmesi. (Rize/Ardeşen
    Kasabasi/Tunca Köyü'nde).

9* Yolda mutlu, mesut yürürken kafaya balkon düşmesi (Gene Dudullu'da).

10* Para çekmek amacıyla girilen bankamatik gişesinde elektrik çarpması
    sonucu
    ölüm. (Ziraat Bankasi, Bozcaada Şubesi)

11* Trafik kazasından yaralı olarak kurtarılıp, hastaneye kaldırılırken
    ambulansın kaza yapması sonucu ölüm. (Ülkemizin bir çok şehrinde)

12*Alkollü durumda TEM otoyolunda seyreden bir araçtaki beş kişinin;
    süper fm'de çalmaya başlayan oynak bir şarkı sonrası aracı sağa çekmesi ve
    Otoyol da göbek atmaya başlaması üzerine 5 kişiden 3'ünün ayrı ayrı araçların
    çarpması sonucu ölümü (Adapazar/Hendek).

alıntı

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Türklere mahsus ölümler!
    :fati:emegine saglık cnm anca bizde olur bunlarr

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Türklere mahsus ölümler!

güler misin ağlar mısın yav

Türklere mahsus ölümler! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ölümüne sevdim...

ölümüne sevdim...

ölümüne sevdim üniversitede ilk yılımdı.ailemden sevdiğim insanlardan uzaktım.boşluktaydım.yalnızdım.11 şbat hayatımın belkide dönüm noktası oldu.telefonuma tanımadığım bi numaradan çağrı gelmişti.huyum değildi ama mesaj çektim kimsiniz diye.15 dkka sonra...
  2. ölümüne seviyormmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ölümüne seviyormmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Bu günlerde daha bi kötüyüm sensiz, her zamankinden daha çok acıyor içim, bi ayrı herseyim, bi ayrı, tarifsiz, en senli günlerimde,en sensizim, durqunum yokluqunda icimde tarifsiz acilarla uyaniyorum her yanim seni ariyor ariyor ama nafile olmayacaksin biliyorum. biliyorum bilmesine ama söz dinlemiyor yüreqim niye yoksun ki niye sicak ellerinden delice bakislarindan yoksun...
  3. resulullaha mahsus hükümler nelerdir?

resulullaha mahsus hükümler nelerdir?

resulullahın sünnetleri Soru cevaplarla peygamberimize ait hükümleri öğrenelim.Peygamberimizin hükümlerine göre kendi durumlarımızı yorumlayalım. Sual: Her hususta Peygamberimize uymak gerekir mi? CEVAP Peygamber efendimizi bazı hususlarda taklit caiz olmaz. Çünkü sadece Ona ait haram ve farzlar var idi. Bu konuda Mevahib-i Ledünniyye’de buyuruluyor ki: Yalnız Peygamber efendimize...
  4. ölümüne sevenlere.....

ölümüne sevenlere.....

Aşk mevsim gibi bir anda çıkar karşına,hayır diyemezsin o vakit gözyaşlarına ellerine,yüreğine,kalbine,ona bütünüyle sarılırsın,korkmazsın hayattan bilmezsin korku nedir yüreğin cesaretlenir,hayata bir umutla bakarsın sonbahar yağmurları bile okşar içini,bazen çocuk olurs un,oynarsın balonlarla,uçurtmalar uçurursun ,çocuk kadar masum olur yüreğin bilmezsin ki kötülük nedir içindeki acılar...
  5. Türklere has ölümler

Türklere has ölümler

* Kurban bayramında kaçan koçların boynuzlarını bir yerlerine sokması sonucu ölüm (K.Maraş'ın Çoğulhan Kasabası). * Mideye kaçan sineği öldürmek için ağza Sheltox sıkmak suretiyle ölüm (İstanbul/Sultanbeyli) * Bir arabaya 11 kişi binip viyaduğe uçmak (Molla Gürani Viyadüğü/İstanbul) * Katta olmayan asansöre binme teşebbüsü (Ali Kırca/Kuruçesme'deki evinde; sadece yaralanma). * Balkona...

Sayfayı Paylaş