gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Türklerin Çıkardığı Araba hangisidir bilen var mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Türklerin Çıkardığı Araba hangisidir yani ilk çıkan yerli arabayı soruyorum merak ettimde:S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Türklerin Çıkardığı Araba hangisidir bilen var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilen var mı??

Bilen var mı??

Evet meleklerim güzel ve trajik bir zeka sorusuyla karşınızdayım:DBu sorunun cevabını hemen netten bakıp bulmaya çalışan ve bulup cevabı yazan arkadaşlar lütfen onun yerine kendi kafanızdan geçen cevabı yazın:DDoğru olsun yada olmasın yazın:DMaksat eğlenmek:D :n028: İŞTE SORU Bir oğlan ve bir kız kardeşlermiş bunların tam önünde bir şelale varmış annesi ve babası bu şelalenin arkasındaymış...
  2. Arkadaşlar Türklerin yaptığı ilk araba hangisidir

Arkadaşlar Türklerin yaptığı ilk araba hangisidir

Türklerin yaptığı ilk araba hangisidir bunu bilen varsa lütfen bu sayfadan bana cevabını yazsın acil olarak bekliyorum şimdiden tşkler:)
  3. Tarihte Türklerin İlk Çıkardığı Araba Hakkında Bilgiler

Tarihte Türklerin İlk Çıkardığı Araba Hakkında Bilgiler

Türklerin yaptığı ilk araba hangisidir Türklerin imal ettiği ilk yerli araba Sevgili melekler, etrafınıza bir bakın, bütün arabalar dışardan ithal. Yerli olarak tek arabamız Tofaş'ın ürettiği araçlar. Oysa istense pekala dünyayla yarışa gidebilecek araçlar ülkemizde yapılabilir. Ama yapılmıyor, nedeni ise bilinmez. Biz bu yazımızda tarihte bir yolculuğa çıkalım diyoruz ve Türklerin yaptığı...
  4. Türklerin Tarihte Kurduğu Devlet Sayısı Kaçtır bilen var mı

Türklerin Tarihte Kurduğu Devlet Sayısı Kaçtır bilen var mı

Merhaba size bir soru soracağım ve umuyorum ki aranızda sorumun cevabını bilen vardır ve bana da sorumun cevabını yazar. Evet sorum şu Türklerin Tarihte Kurduğu Devlet Sayısı Kaçtır lütfen acil cevap verin.
  5. Oruk Nedir ? Var mı Bilen ?

Oruk Nedir ? Var mı Bilen ?

oruk nedir oruk ne demektir Sevgili melekler, yine herkesçe bilinmeyen yöresel bir lezzet oruk nedir bahsedeceğiz sizlere. Oruk, Hatay mutfağının ana yemeklerinden biridir. Et, bulgur, baharat yoğrulup elle oyulduktan sonra içine ceviz veya fıstık ile yağda kavrulmuş kıymanın doldurulup kapatılarak fırında veya yağda kızartılmasıyla yapılan bir çeşit içli köftedir. İşte orukla ilgili diğer...

Sayfayı Paylaş