gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Türksat 3a Kanallar Çıkmıyor lütfen yardım!

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar Türksat 3a Kanallar Çıkmıyor acaba bunun nedeni ne olabilir bu konuda bilgisi olan arkadaşlarım varsa aranızda lütfen bana yazsın

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Next 3A Uydu Ayarları Nasıl Yapılır
    Türksat 3a Frekans Ayarlama Next

Uydu alıcınızın tipine göre aşağıdaki şekillerde Türksat 3A ayarlarını yapabilirsiniz.

Uydu Alıcınız Next Super Plus Serisi ise
    ( Next Super Plus CX ; Next Super Plus CIS ; Next 2000 HD TV vs..)

Kumandadan Menü / Otomatik Tarama Tıklayın
    Tarama Şekli : Tek uyduyu seçin
    Uydu : Turksat1C2A seçin
    Transponder : 12731/3333/V Seçin
    NIT Tarama : Açık Yapın
    Kanalları Tarama Tipi : Tüm Seçebilirsiniz

Örneğin uydu alıcınızın markası Next YE-2000X serisi olsun.Zaten neredeyse tüm Next markalı uydu alıcılarında sıralama aynıdır.

Sırasıyla Aşağıdaki İşlemleri Yapaın:
    Kumandadan Menü / Otomatik Tarama / Şifre İsterse ( 8503 )
    Uydu : Turksat1C Seçin
    Transponder : 12731/3333/V Seçin
    Skew : 0
    Motor Ayarı : Yok
    Arama Tipi : Tüm Seçin.
    Network Tarama : ON yapın. Bu Kısım En Önemlisi , Eğer OFF seçilirse Yeni Kanalları Bulmaz.
    Link Tarama : OFF
    ve Taramayı Başlata Basın

Türksat 3a Kanallar Çıkmıyor lütfen yardım! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lütfen yardım ! :(

Lütfen yardım ! :(

mrb bi sorum olacaktı erkek arkadaşımla bi yakınlaşma yaşadık elime boşaldı ellerimi peçeteyle sildim fakat daha sonra wc ye gittim dolaysyla orgnıma dokundum acaba hamilelik riski taşırmıyım ? yardımcı olan herkese çok tşkkrler..
  2. Türksat 3A çizgi film kanallarının frekansları listesi istiyorum

Türksat 3A çizgi film kanallarının frekansları listesi istiyorum

Merhaba oğlum ve kızım için sizden acil olarak Türksat 3A çizgi film kanallarının frekansları listesi paylaşmanızı rica ediyorum çizgi film olmazsa bizimkilerin sesinden durulmuyorda
  3. Yardım  lütfen

Yardım lütfen

http://www.happycenter.com.tr/happylogo/images/uploads/2/196.jpg http://www.happycenter.com.tr/happylogo/images/uploads/2/14.jpg bu logolar hangi markaya ait arkadaşlar ?
  4. lütfen yardım :(

lütfen yardım :(

kızlar sizinle bi sorunumu paylaşmak istiorum ve bana yardım edeceğinizi biliyorum. benim 3 yıllık bi ilişkim var iyi kötü 3 yıl oldu. ama size anlatacağım konu bana saçma gelioken siz nasıl düşünürsünüz bunu bilmek istiorum. bi sevgilim var 4 gündür hiç tartışmadan geçirdik seni seviyorum meleğim yarimm falan deyip duruodu. bunun arkadaşı var proje için yardım istemiş bende sırf onu...
  5. Yardım lütfen

Yardım lütfen

sat 7 Eylül 2 ekimde kan testi yaptırdım sonuç 5.7 3 elim tekrar kan testi yaptırdım 8.19 acaba hamile miyim?

Sayfayı Paylaş