gebe
  1. ceyda--

ceyda-- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Türkü Turan ve Öyle Bir Geçer Zaman Ki Dizisi

Konu, 'Magazin' kısmında ceyda-- tarafından paylaşıldı.

Türkü Turan,Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi Şimdilerde ekranların en sevilen dizilerinden olan Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde rol alan ve birçok filmde de rol almış oyuncu Türkü Turan diziye nasıl dahil olduğunu ve neler hissettiğini söylemiş.Şimdi sizler için genç oyuncu Türkü Turan'ın açıklamalarını ekliyorum

'Annem' dizisiyle başladığı oyunculuk kariyerinde sağlam adımlarla ilerlemeye devam eden Türkü Turan; 6 yılda dört filmde rol aldı. Turan; Reha Erdem'in ödüllü filmi 'Kosmos'un ardından vizyona girmeyi bekleyen 'Musallat 2' ve 'Toprağın Çocukları' filmleri gösterimde olan 'Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi'nde oynadı.

Şu sıralar 'Öyle Bir Geçer Zaman ki' adlı dizide de 'Jale'yi oynayan Turan, "Senaryoyu okurken 'kadar mı?' dedim, sonra 'Bana bu mu layık görüldü?' diye üzüldüm ama ilerledikçe karakterin açıldığını gördüm. Ben bu rolü kabul etmeyecek bir kadın oyuncu tanımıyorum" dedi

Türkü Turan ve Öyle Bir Geçer Zaman Ki Dizisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öyle Bir Geçer Zaman ki Aylin Kimdir?

Öyle Bir Geçer Zaman ki Aylin Kimdir?

aylin kimdir aylin öyle bir geçer zamanki öyle bir geçer zamankinin aylini zamanki biyografi Öyle bir geçer zaman ki dizisinde Aylin karakterini oynayan Farah Zeynep Abdullah resimlerini ve biyografi bilgilerini tüm sevenleri ve hayranları için paylaşıyorum. Adı Soyadı:Farah Zeynep Abdullah Ülke:Türkiye Doğum Tarihi:17-08-1989 Türk bir ailenin kızı olarak İngiltere de doğdu.Liseyi de orada...
  2. "Öyle Bir Geçer Zaman Ki"de ayrılık

"Öyle Bir Geçer Zaman Ki"de ayrılık

öyle bir geçer zaman ki dizisi, oyuncuları, ouynuc ayrılığı, metenin arkadaşı, serkan badur "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" dzisinde Mete'nin kıskanç arkadaşını oynayan Serkan Badur, diziden kendi isteği doğrultusunda ayrılmış Melek'ler. Kanal D'de yayınlana Reyting rekortmeni dizi 'Öyle Bir Geçer Zaman ki' bir oyuncuyla yollar ayrıldı Dizide okul arkadaşı Mete'yi kıskanan kötü...
  3. "Öyle Bir Geçer Zaman Ki"nin Osman'ı ve Demet Akalın

"Öyle Bir Geçer Zaman Ki"nin Osman'ı ve Demet Akalın

öyle bir geçer zaman ki osman, demet akalın, küçük osman ve demet akalın, emir berke, demet akalın "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" dizisinin küçük yıldızı Osman ve Demet Akalın yanyana gelmiş ve bakın nasıl poz vermişler Melek'ler:) Demet Akalın, " ödül törenlerindeki en iyi arkadaşım" diye Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin "Küçük Osman" Emir Berke'yle çekilmiş bir...
  4. ''Öyle Bir Geçer Zaman Ki'' Senaryoları Yalanmış!

''Öyle Bir Geçer Zaman Ki'' Senaryoları Yalanmış!

öyle bir geçer zaman ki, yeni sezon, senaryolar, yalanmış, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Kısa süre önce haberini yaptığımız Öyle Bir Geçer Zaman Ki nin yeni bölümünde olacaklarla ilgili FACEBOOKTAKİ AÇIKLAMALARın doğru olmadığı açıklandı! D Yapım tarafından yapılan açıklamada, Aras Bulut İynemli adına açılan site hesaplarının sahte olduğu ve oyuncunun hiçbir...
  5. Öyle Bir Geçer Zaman Ki Dizisi Yeni Kadroda Kİm Kimdir ?

Öyle Bir Geçer Zaman Ki Dizisi Yeni Kadroda Kİm Kimdir ?

Öyle Bir Geçer zaman ki 2012 oyuncuları Öyle bir geçer zamanki yeni sezonda kim kimdir Geçtiğimiz sezonun en beğenilen ve reyting alan dizilerinden biri haline gelen Öyle Bir Geçer Zaman Ki, yeni sezonda tekrar ekranlarda sevgili melekler. Küçük Osmanın ve Ali Kaptanın olmayacağı yeni sezondaÖyle Bir Geçer zaman ki 2012 oyuncuları ile ilgili bilgiler şöyle... Gözyaşlarıyla veda...

Sayfayı Paylaş