gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Turkuaz aksesuarlar kullanın

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

turkuaz dekorasyon örnekleri turkuaz aksesuarlar
    Evimi döşemeden önce bu turkuaz dekorasyon örneklerini görmemiştim. Eğer görmüş olsam salonumda muhakkak turkuaz kullanırdım. Turkuaz- pembe uyumunu kullanabilirdim. Ama bu örnekleri gördüğümde çok geç olmadığını anladım. Çünkü bu örneklerde sadece turkuaz aksesuarlar kullanılarak turkauz dekorasyon sağlanmış.

Turkuaz aksesuarlar kullanın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aksesuarlar

aksesuarlar

Politikacı ve işadamlarının karşıya mesaj vermek için kullandıkları aksesuarlar da vardır. Hırkanızdaki timsah logosu bakın benim bunu alacak kadar param var mesajını verirken, yıllar önce Polo oynayan beyefendi diye yorumladığınız bir logo, sahtesi çok yapılıp, tüm tatil yörelerinde tezgahlarda üç tanesi 1O dolara satıldığı için Elinde çomakla beygiri döven herif , durumuna düşüp eski...
  2. Aksesuar olarak mum kullanın

Aksesuar olarak mum kullanın

Aksesuar olarak mum kullanın Çeşit çeşit renk, desen, koku ve modelleriyle, ev ve ofislerin vazgeçilmezi haline gelen mumlar, yorgun bir günün sonunda, sakin bir müziğin eşliğinde titrek ışıklarla tam istediğiniz gibi yanarken ruhunuz gevşemeye başladı bile. Bir zamanlar sadece elektrik kesintilerinde, sevgililer için hazırlanan şık ve romantik masalarda ya da dini törenlerde kullanılan...
  3. turkuaz takılarr

turkuaz takılarr

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Turkuaz sevenlere aksesuarlar

Turkuaz sevenlere aksesuarlar

Birbirinden hoş aksesuarlar melişlerim :)turkuaz sevenlereee:)

Sayfayı Paylaş