gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Turkuaz Göz makyajı resimleri

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

makyaj resimleri turkuaz göz rengi turkuaz makyaj göz makyajı farı çeşitleri
    Turkuaz rengiyle yapılan harika göz makyajları bende çok sık bu renk yapıyorum ve harika görünüyor tavsiye ederim kızlar.:)

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cok gzller gercekten.:) Zaten turkuaz rengi kendince cok hos bir renk :)

Ayrica en güzel resimde sonuncu resim bence, cok gzl yapmislar makyaji :)

Ama sanirim bu bayan bayagi bir heyecan yapmis ya :S

Göz bebekleri baya bi büyümüs..

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende heyecan yapanın gözlerini çok beğendim sonuncu bayağı ağır duruyor ama güzel

Turkuaz Göz makyajı resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göz makyajı

Göz makyajı

yeşil göz makyajı video yeşil gözler için makyaj video göze makyaj mavi göz makyajı Makyajın en önemli ayrıntılarından biri olan far rengini seçerken dikkatli davranmalısınız. Mavi gözlüler Gözlerinizin doğal güzelliğini ortaya çıkarmak için, çizelgede mavinin karşısında olan, yani turuncu ailesinden bir ton seçin. "The Color Answer Book" kitabının yazarı Leatrice Eiseman...
  2. Mor göz makyajı resimleri

Mor göz makyajı resimleri

mor makyaj makyaj resimleri mor göz makyajı ilginç modelleri modelleri Mor gerçekten rüya gibi bir renktir mor bir kıyafetiniz var ise göz makyajınızda itinayla ve uyumlu yapılmalı ki iki kat etkili görünün işte bazı resimler.:)
  3. Her renk göz makyajı resimleri

Her renk göz makyajı resimleri

goz makyajlari makyaj resımlerı göz makyajı resımlerı makyaj görselleri renkli göz makyajı Birçok renkten oluşan göz makyajı kataloğumuz sizlerler kızlar :tik:
  4. Gözlerinizi göz makyajı ile renklendirin

Gözlerinizi göz makyajı ile renklendirin

Göz makyajı, makyaj işleminde en incelik isteyen bir uygulamadır Melek'lerim. Bundan ola ki göz kapaklarınızı renklendirmek için sürdüğünüz farınızı çok dikkatle seçmeniz gerekir :) Nasıl mı; buyrun o zaman :) Mavi gözlüler Gözlerinizin doğal güzelliğini ortaya çıkarmak için, çizelgede mavinin karşısında olan, yani turuncu ailesinden bir ton seçin. "The Color Answer Book"...
  5. Dumanlı Göz Makyajı Yapılışı

Dumanlı Göz Makyajı Yapılışı

Dumanlı Göz Makyajı Yapılışı hakkında bilgi verin lütfen, nasıl yapılıyor bu dumanlı göz makyajı daha öğrenemedim ben ve çok da beğeniyorum bu makyaj stilini :S

Sayfayı Paylaş