gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Turkuaz ile kremin muhteşem uyumu

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

turkuaz salon dekorasyonu turkuaz krem dekorasyon
    Bu sene turkuaz rengi oldukça mda. Bu turkuaz krem salon dekorasyonu da oldukça modern bir görünüm oluşturmuş. Puf, berjer koltuklar ve kırlentlerle yakalanan ambiyans oldukça göze hitap ediyor.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 21 Eylül 2012
  2. GüneşVeAy

GüneşVeAy Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    43
    Bu iki renk çok uyumlu ya yatak odamı bu renk yaptırmak istiyorum krem perdeler ve mobilya turkuaz yatak örtüsü ve halı cok şık durur gibi

Turkuaz ile kremin muhteşem uyumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ışık ile suyun muhteşem uyumu...

ışık ile suyun muhteşem uyumu...

Arkadaşlar gerçekten mukemmel büyüleyici manzaralar ışık ile suyun birleştiği an ben resmen büyülendim umarım sizde beğenirsiniz...
  2. Dekorasyonda renk kombinasyonları- Turkuaz - Beyaz uyumu

Dekorasyonda renk kombinasyonları- Turkuaz - Beyaz uyumu

Turkuaz dekorasyon Turkuaz renk uyumu Turkuaz beyaz kombinasyonu dekorasyon örnekleri Turkuaz rengini çok seviyorum. Bu sene dekorasyonda en yaygın kullanılan renklerden biri aynı zamanda. Bu renk, bir perde fonu yada bir dekorasyon objesi ile bile dikkatleri kendi üstüne çekmeyi başarır. Bana denizi anımsatıyor. O yüzden bu renk bana huzur veriyor. Turkuaz; Krem, kahve ve beyazla çok güzel...
  3. Pembe Ve Yeşilin Muhteşem Uyumu!!!

Pembe Ve Yeşilin Muhteşem Uyumu!!!

Pembe Ve Yeşil Pembe Ve Yeşilin Uyumu Pembe Ve Yeşilin Kombini Sizlerde benim gibi pembe severlerdenseniz ve yanına yakışan tatlı bir renk arıyorsanız yeşil bunun için iyi secim olabilir... Tam insanın içini acan ve keyif veren kombineler....Buradan da yardım alabilirsiniz hangi renkler uyumlu hangileri birbirine en çok yakışıyor.... 2 renkten muhteşem kombin: Pembe&yeşil Bu 2 renk...
  4. Pembe - turkuaz uyumu

Pembe - turkuaz uyumu

Pembe turkuaz dekorasyon Genç odası dekorasyonu Biraz kalsik bir genç odası dekorasyonu olmuş. Beni çok boğdu. Ben olsam bu kadar şatafatlı bir dekorasyon seçmezdim. Pembe ve turkuazı birlikte kullanmazdım. Turkuaza en çok beyaz yakışıyor bence. Belki siz bu pembe turkuaz ile dekore edilmiş genç odasını beğenirsiniz meleklerim.
  5. Kahverengi mobilyalarla turkuaz uyumu

Kahverengi mobilyalarla turkuaz uyumu

Kahverengi turkuaz uyumu Turkuaz dekorasyon örnekleri turkuaz rengini çok severim. Evimde kullanmadım ama pişman mıyım. Galiba evet. Turkuaz bir eve canlılık katıyor bence. turkuaza en iyi giden renkelr turkuaz pembe uyumu yada turkuaz kahve uyumu bence. Salonum krem kahve. Acaba turkuaz renkli kırlentler turkuaz objeler alsam o havayı sağlayabilir miyim. buyrun meleklerim kahverengi ve...

Sayfayı Paylaş