gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Türkücü Ceylan'ın Yeni Tarzı Punk!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

türkücü ceylan, küçük ceylan, ceylan yeni albümü
    Sevgili melekler, yıllar öncesinin Küçük Ceylan'ı türkücü Ceylan son albümünde büyük bir değişiklikle sevenleriyle buluşuyor. Yeni albümü "Bana Bir Şey Söyle" için "punk" tarzını seçen Ceylan yeni albümü için objektiflere poz verdi.

ceylan1.jpg ceylan2.jpg

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Şaşırdılar ya tarz değiştire değiştire gündemde kalmak için ellerinden gelen herşeyi yapıyorlar. Ama yakışmış :D:D

karakuzu bunu beğendi.
  3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Bi bak hele neye benzemissin o_O
    Tövbe ya Rabbim :S

4. *ESMERİM*

*ESMERİM* Forum Okuru

miley cyrus a benzemiş sankim eccükk hahaha

Türkücü Ceylan'ın Yeni Tarzı Punk! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkücü İsyanı

Türkücü İsyanı

Elif Karlı adının türkücü olarak kalmasından ve Songül Karlı ile karıştırılmaktan duyduğu rahatsızlığı dile getirdi. Konservatuvarda halk müziği eğitimi aldığını ama pop albümler yaptığını söyleyen Karlı son albümü 'Erkek Kadın'ın satışından memnun olduğunu da sözlerine ekledi. Kaynak
  2. Yeni tarzı için vücudundaki tüyleri bile aldırdı.

Yeni tarzı için vücudundaki tüyleri bile aldırdı.

P { margin: 0px; } "Yelpaze" adlı albümünde ilk kez R&B tarzını deneyen Emrah, yeni tarzı için vücudundaki tüyleri aldırdı. Ünlü şarkıcı, "Kim ne derse desin umurumda değil. Ben o tüyler olmadığı zaman kendimi daha iyi hissediyorum" dedi. 12.07.2008 10:36:51
  3. Emo Punk Makyajın Püf Noktaları, Emo Makyajı Emo Tarzı

Emo Punk Makyajın Püf Noktaları, Emo Makyajı Emo Tarzı

emo tarzı makyaj emo makyajı renkleri okul tarzı punk makyajı Makyajda da sanatta olduğu gibi "chiaroscuro" olarak adlandırılen ışık ve gölge tekniğinin iki basit kuralını bilmek gerekir: Açık renkler ışık verir ve hacim kazandırır, koyu renkler gölge yapar ve hacmi küçültür. "Chiaroscuro” ışık ve gölge tekniğini makyaja uyguladığımızda, açık renkler, yüzümüzdeki dar alanları...
  4. Punk tişörtleri

Punk tişörtleri

Değişik ve sportif görünüşleri ile dikkat çekiyorlar mavi olan hoşuma gitti :D
  5. Türkücü Ceylan'ın Yeni İmajı!

Türkücü Ceylan'ın Yeni İmajı!

türkücü ceylan, ceylan haberleri, ceylan entarisi dım dım yar Sevgili melekler, türkücü Ceylan yeni albümüyle birlikte imajını da yeniledi. Yeni albümünün hazırlıkları devam eden Ceylan, son günlerin popüler türküsü, 'Entarisi Dım Dım Yar'ı repertuarına aldı. Önümüzdeki ay piyasaya çıkaracağı “Bana Bir Şey Söyle” adını verdiği albümünün hazırlıkları devam eden Ceylan Albümünde son günlerin...

Sayfayı Paylaş